iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Samsung a10 olan cihazım ekran kaydedicisini oyunda açınca kapanıyor

(Konunun oluşturulma tarihi: 12-02-2021 07:07 PM)
A10 kullanıcısı
Beginner Level 3
Seçenekler
Galaxy A

Herhangi bir oyuna girince game booster ı açıp kaydet seçeneğine basıyorum kayıt 3 saniye içinde kapanıyor sadece game boosterde denemedim diğer ekran kaydedicilerini de indirdim hepsinden aynı sonucu aldım android 11 e güncelledikten sonra oyun performansıda yarı yarıya düştü 

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Bakırçay
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba A10 kullanıcısı,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması içerisinden " Yardım alın > Geri bildirim gönder > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

Çözümü orijinal iletide görüntüle

4 Yorum
umutefeA32
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
A20 da game booster varmı
0 Övgü Puanı
Batt
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A
O telefonla hangi oyunu oynayabiliyorsun?? Bende de aynısı var. Uygulama çalıştıramıyorum artık.
0 Övgü Puanı
Batt
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A
2020 başlarında aldığım telefon ilk başta pubg çalıştırıyodu, şimdi sudokuda kasıyor.
0 Övgü Puanı
Çözüm
Bakırçay
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba A10 kullanıcısı,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması içerisinden " Yardım alın > Geri bildirim gönder > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

Çözümü orijinal iletide görüntüle