cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung a10 olan cihazım ekran kaydedicisini oyunda açınca kapanıyor

(Topic created on: 12-02-2021 07:07 PM)
205 Views
A10 kullanıcısı
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

Herhangi bir oyuna girince game booster ı açıp kaydet seçeneğine basıyorum kayıt 3 saniye içinde kapanıyor sadece game boosterde denemedim diğer ekran kaydedicilerini de indirdim hepsinden aynı sonucu aldım android 11 e güncelledikten sonra oyun performansıda yarı yarıya düştü 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba A10 kullanıcısı,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması içerisinden " Yardım alın > Geri bildirim gönder > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

4 Comments
umut0990
Active Level 8
Galaxy A
A20 da game booster varmı
0 Likes
Batt
Active Level 3
Galaxy A
O telefonla hangi oyunu oynayabiliyorsun?? Bende de aynısı var. Uygulama çalıştıramıyorum artık.
0 Likes
Batt
Active Level 3
Galaxy A
2020 başlarında aldığım telefon ilk başta pubg çalıştırıyodu, şimdi sudokuda kasıyor.
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba A10 kullanıcısı,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması içerisinden " Yardım alın > Geri bildirim gönder > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​