cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung a 50 telefon arıza

(Topic created on: 01-25-2023 10:07 PM)
217 Views
telofonarıza
Active Level 1
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merhaba 3 sene önce aldığım samsung a50 telefonum kendi kendine kapandı.düşme,kırılma,su ya düşme olmadı.telefon samsung a50 yazısı görünüyor sadece.şarj almıyor veya hiçbir şekilde tepki vermiyor.bugun telefon tamircilerinin çoğuna gittim.kronik olduğunu anakart yanmiş olabilir dediler.herhangi tamir v.s yapılmayacagını söylediler.telefonu 3 sene kullandıktan sonra çöpe mi atmalıyız.bununla ilgili yardım edebilecek varmı.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy A

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

View solution in context

0 Likes
10 Comments
yusuferen
Active Level 6
Galaxy A
Bu malesef olabiliyo benim cihazımda 3 senelik oldu ama allahtan ben yaşamadım bu kronik hatalar malesef bunu ben iphone 4s te yaşadım diğeride huawei marka da gördüm ve onlarda sadece depolama çipi yandığı için olduydu bu olabilmiş olabilir ama inşallah o yaşanmamıştır
telofonarıza
Active Level 1
Galaxy A
Bilmiyorum sorun nedir.ama telefon tamir yapanlar aynı şeyleri söylüyor.telefondan memnundum kasma v.s. olmuyordu ve son günlerde kasmaya başlamıştı.sonrada kapandı açılmadı.
0 Likes
alpunga
Beginner Level 2
Galaxy A

Merhaba, arkadaşlar. Android 13 s20fe snapdragonlu telefonuma hiç iyi gelmedi. Wifi kopma sorunu, Bluetooth sorunları fabrika ayarlarına geri yüklemeye rağmen düzelmedi. Akıllı saatimi kablosuz kulaklığımı kullanamaz oldum. Android 12 de hiçbir sorunum yoktu. Acaba Android 12 yi geri nasıl yukleyebilirim. Bunun bir yolu var mı? Yardım ederseniz sevinirim. İyi akşamlar.

0 Likes
Galaxy A
Sakın telefoncuların sözüne inanma,onlar kan emiciler!Benim note 4'üme ısınıyor dedim diye çöl dediler,bataryayı değiştirdim 10 yıldan fazladır kullanıyorum.Batarya değiştir.Fabrika ayarı olmayan ses kısma ve güç tuşuyla yapılan sıfırlzmayı dene.Teknik serviste sorunun ne olduğunu öğren ama orada çok pahalı olursa normal bir teknik serviste yaptırırsın.
telofonarıza
Active Level 1
Galaxy A
Ses kısma güç hepsini denedim.Yarın başka bir telefoncuya gideceğim .önce batarya sonra şarj soketi ne bakarım dedi.bir diğer telefoncu işlemciyı ısıtır kısa bir süre açabilirim dedi ama yine kapanır dedi.servis olarak nereye gönderebilirim.
Galaxy A
Telefon düsme yasadiysa arkasinda elini bastirarak gezdir sorna sarja tak dusmediysede dene
0 Likes
telofonarıza
Active Level 1
Galaxy A
Denedim onu işe yaramıyor.keşke düşmüş olsa da böyle sorun olsaydı.birden bire kapandı.
0 Likes
Galaxy A
Nerede oturuyorsun,teknik servise uzak mısın?
0 Likes
telofonarıza
Active Level 1
Galaxy A
Teknik servis nerede var
0 Likes