cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung a 50 otomatik ekran döndürme sorunu nasıl çözebilirim çalışmıyor

(Topic created on: 08-22-2021 01:30 PM)
213 Views
SAYTO
Active Level 2
Options
Galaxy A

Samsung a 50 otomatik ekran döndürme sorunu nasıl çözebilirim çalışmıyor

9 Comments
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Fabrika ayarlarına sıfırla kısmından cihazı sıfırlayın
SAYTO
Active Level 2
Galaxy A
Ayarları sıfırladım olmadı telefonu en son çare olarak sıfırlamak istemiyorum
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Samsung members uygulaması üzerinden hata raporu gönderin hata raporu göndermek için şunları yapın uygulamalar ekranına Gelin Samsung members uygulamasını bugün ve tıklayın girin Samsung members en altta sağ köşede yer alan mavi tuşa tıklayın
Çıkan seçenekler içerisinde hata raporları hata raporu gibisinden yazan yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinde cihazınıza uygun hatayı seçin uygun Ata seçeneğini seçin çıkan sayfa içerisine de bütün soru ve sorunlarınızı detaylı bir şekilde yazın sistem kaydı verilerini gönder yazan yazı seçeneğini de açık tutmayı unutmayın yetkililer en kısa zamanda geri dönüş yapacaklardır
_verdaisil_
Expert Level 1
Galaxy A
Bi fotograf atabilir misiniz başka bir cihaz varsa. anlayamamdım sorunu.
SAYTO
Active Level 2
Galaxy A
Sorun otomatik döndürme çalışmıyor aktif etsende ekran sabit
_verdaisil_
Expert Level 1
Galaxy A
Hata raporu gönderin.
qwertyt
Active Level 6
Galaxy A
Ben de yaşadım normalde sabit dikey kullanıyordum. Bir harita incelemem gerektiği için otomatik döndürmeyi açtım ancak telefonu çevirsem de ekran dönmüyor kilitleniyor. 30-40 saniye sonradan rastgele dönmeye başladı. Daha önce karşılaşmadığım bir problemdir.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Samsung members uygulamasından samsunga hata raporu göndericen yazılımsal hataya benziyor donanımsal değil.
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba SAYTO ,

İncelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes