cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Var Olan Özelliği Cihazdan Çıkartma

(Topic created on: 05-28-2020 11:23 PM)
208 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A

SAMSUNG sana sesleniyorum var olan özelliklere neden kaldırıyorsunuz örnek;

1)A50 de duvar kağıdı hareket efekti vardı ve şuan yazılım konsept gereği cihazda bulunmuyor .

2)Galaxy A50 de müzikler uygulamasında sound alive özelliği vardı mayıs 2019 güncellemesiyle kaldırıldı ve yazılım kospet gereği oldu.

3)S9 plus ilk çıktığında video pro mod vardı android 9 ile o özelliğini kaybetti ve şimdi one uı 2.1 sayesinde gelecek .

Ve daha da böyle bir çok cihaz vardır var olan özelliklerini kaybeden lütfen bunu değiştirin 
SAMSUNG Türkiye önemle bu forumu iletmenizi istiyorum şuan birçok kişi biliyor A50 4K VİDEO yu yazılım konsept gereğinden kaldırınız ve 1080 60 fps video çekebilme yeteneğini veriniz bu çok büyük bir haksızlık ben burada yanlız olmadığımı düşünüyorum.😊
MODLAR LÜTFEN YORUMUNUZU BEKLİYORUM
21 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
1. seçenek tek a50 lerde değil
tüm android 10 gelen cihazlarda kalkmıs durumda
3. doğru evet android 8 ile ilk çikan s9 plus un ilk özellik video pro modu kaldirip 2020 de s20 lerle birlikte yeniden piyasaya sürdü fakat s9 larda bu duruma sinirlenip bu duruma susmayip samsunga seslendi ve sesimizi duyurduk
one ui 2.1 geliyor haziran ayinda bixby routine ozelligi disinda tum ozellikleride getiriyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A20 ye de AR Emoji gelsin istiyoruz
Banımın bir an önce kalkmasını istiyoruz
Galaxy A
kesinlikle katılıyorum
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Saol kardeşim yorumun için
Galaxy A
rica ederim hocam
dev1ce
Active Level 3
Galaxy A
bu bahsettigin seyler hakkinda değil bazi özellikler hakkinda 'planli eskitme' olduğunu düşünüyorum. Samsung'un özellik bakımından genis bir yelpazesi var (eski bir s8 kullanıcısı olarak söylüyorum, bir cok ozelligi vardi telefonun ekran çözünürlüğüne kadar degistirebiliyordunuz) Bilinçli olarak frene basıyor olabilirler
dev1ce
Active Level 3
Galaxy A
doğruluğu tartisilir bir kuram. Onaylamayanlar olacaktır.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Aynen dediğiniz gibi olabilr ama daha çok yeni bir cihaz bunu yapmaması gerekiyor
dev1ce
Active Level 3
Galaxy A
Öyle tabi ki. Samsung'un dilinden anlamak biraz güç 😂. Hata feedback'i alıp düzenlemek için kaldiriyorlar da olabilirler bir çok sebep var. Ama var olan özelliği kaldırmak ta ne bileyim