iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Samsung Uygulamaları uyumlu değil

(Konunun oluşturulma tarihi: 08-05-2020 02:54 AM)
SelimBy
Beginner Level 5
Seçenekler
Galaxy A

Telefon Galaxy A01 Android 10, arayuzu UI 2.0 (temel) olmasina rağmen samsung un kendi uygulamalarından yararlanamıyorum ve bu gerçekten sınır bozucu hal almaya başladı 2020 yılında çıkan bie telefonda "game bosster" uygulaması uyumlu olmuyor ama 2016 da çıkan J7 de uyumlu oluyor şaka gibi lütfen yardım edin dostlar

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Bordo
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba SelimBy,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Yorumunuzla, foruma katkı sağladığınız için teşekkürler. Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmaktaBize iletmiş olduğunuz, bu değerli görüş ve önerileriniz de yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.

MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

4 Yorum
FerhatakcA9
Expert Level 4
Seçenekler
Galaxy A
maalesef dediğiniz şeyler yazilim durumu ile alakalı değil bi telefonun android 10 almasi onun gelismisligini belli etmez sizin dediginize gore a01 android 10 aldığı için s8+ dan iyi oluyor ama hayir a01 alt segmemt bi cihaz o yuzden ozellik kısıtlaması normaldir eger çok özellik istiyorsanız kesenin ağzını açmalısınız
SelimBy
Beginner Level 5
Seçenekler
Galaxy A
teşekkür ederim fiyat farkı da var aralarında ama neden böyle oldu anlamadım
FerhatakcA9
Expert Level 4
Seçenekler
Galaxy A
rica ederim dedigim gibi boyle olmasi normal alt seviye= az özellik
Çözüm
Bordo
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba SelimBy,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Yorumunuzla, foruma katkı sağladığınız için teşekkürler. Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmaktaBize iletmiş olduğunuz, bu değerli görüş ve önerileriniz de yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.

MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle