cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Umursamazlığı-Yazılım Sorunları

(Topic created on: 07-05-2023 06:20 AM)
248 Views
ygtknca
Active Level 8
Options
Galaxy A

10 saate yakın açık ekran süresi aldığım A53 cihazım son gelen Mayıs ve Haziran güvenlik güncellemeleri ile gerçekten çöp oldu aynı kullanımda cihazımı kullanıyorum ama artık 5-7 saat açık ekran süresini anca alıyorum. Telefonu aldığım günden beri şarj etme konusunda zarar vermemek için bataryaya elimden geleni yaptım.Kaç defa hata raporu yolladım cevaplar aynı. Herkes bu durumdan şikayetçi. Orijinal romu tekrar kurdum gerektiğinde hard reset yaptım. Gerektiğinde ayarları sıfırladım her şeyi yaptım. Bir hata raporu yolluyoruz cevap teknik servise yollayın. Ya 2 ayda mı çöp oldu benşm bataryam. Son 2 aydır yolladığınız güncellemeler ile batarya optimizasyonu çöp oldu.9-10 saat açık ekran süresi aldığım cihaz 100-0 arası taş çatlasın 7 saate düştü.Samsung yetkileri sorunun farkında olmak yerine herkese aynı şeyleri yazıp duruyorsunuz ya ortada yazılımsal bir sorun olduğu belli. Cihazı teknik servise götürsem oradaki yetkililerde rom atmaktsn başka bir şey yapmayacak. Cihazı ne düşürdüm ne de bataryayı zorlayacak koşullarda çalıştırdım. Orijinal rom yükleme sonrası sadece kasma ve takılma sorunlarıma çözüm bulabildim. Telefon 10 dk oyun oynasam üstüne mobil veri açsam yumurta pişirecek kıvama geliyor. Anlıyorum hava sıcak da bu kadarıda abartı be Samsung.

Her ay sorunlar düzelir diyip güncelleme bekliyoruz ve yapıyoruz. Yeni güncellemeler ek sorun eklemekten başka bir işe yaramıyor. Desem ki yeni özellik geldi şarjı o yüzden hızlı gidiyor ee o da yok. Artık bir güncelleme ile şuna çözüm bulun gerçekten bıktım artık ya ve benim gibi bu konulardan müzdarip bir çok insan var. 
8 Comments
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Haziran guncellemesinden sonra bende isinma artti zaten isinma oluyorrdu ama bu kadar degildi bilincli yapiliyo bence planlı eskitme
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
Aynen A54 çıktıktan sonra gelen güncellemeler ile berbat hale geldi telefon.
Galaxy A
Yasemin eğer yeni telefon alma imkanın varsa A53'ü takas et samsung ile A34 5G ile olursa daha iyi olur ve ya A54 5G ile takas olursa
0 Likes
SamsungFree
Active Level 5
Galaxy A
Egzoz 1280 işlemci zaten aşırı ısınmasıyla bilinen bir işlemcidir
Galaxy A
Tamamen yazılımsal hata oysa düzgün güncelleme yayınlarsa samsung yaparsa yapar aslında ama yapmıyor işine gelmiyor planlı eskitme üstelik daha 1 sene olmadı A53 5G daha çok yeni telefon bide kurumsal model üstelik daha özen göstermesi gerekiyor
ComradeS62
Active Level 6
Galaxy A
Daha 1 sene olmadan samsung A53 cihazının fişini çekti kalemini kırdı bile
Samsung pişmanlıktır.
Neyse akşam 10 dakika pubg mobile gireyim o esnada telefonun üstünde mangal yaparım bu ısınma ile 5 dakikada etleri pişirir A53 mangal modeli

Temmuz ayı güvenlik güncellemesi geldiği zaman muhtemelen A53 daha çok ısınacak o zaman da demiri eritirim A53 ile :d
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
Ahshha doğru hocam😄 Nisan güncellemelesi iyiydi
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ygtknca,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD