cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung UK Twitter Hesabı Hakkında Acı Gerçekler

(Topic created on: 08-17-2022 09:02 PM)
736 Views
ÖmerA54A51S9FE
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Selamlar arkadaşlar. Bu aralar herkeste cihazının kaç yıl aldığını öğrenmek için Samsung UK twitter hesabına ulaşarak bilgi alma gibi bir moda var ve bu moda konusunda acı bir gerçeği söyleyeceğim. Samsung UK Twitter hesabı maalesef cihazların programlarından habersiz. İşte kanıtlar 

image

Samsung UK Twitter hesabına göre Galaxy A51 2 yıl güvenlik güncellemesi alacakmış ve 12 sonmuş fakat Samsung kendi global haber sitesinde A51'in 3 yıl alacak kesin modellerden olduğunu açıklayalı tam 2 sene oldu.

image

Ayrıca Galaxy A31 için de 3 yıl güncelleme verilecek denmiş lakin A31 bu program ilk açıklandığında yoktu bu birincisi ve ikinci olarak da A51'w 2 yıl diyip A31'e 3 yıl demeleri fazlasıyla ilginç. 

image

Hepsini gectim A13 için 3 yıl alacak demişler. Samsung A1x serisine 3 yıl verirse güncelleme tm yetiştirmeyeceği için bu ihtimal imkansiz. 

image

Hepsini geçtim A50 ve A70 için de 3 yıl alacak denmiş ama A50 ve A70 alacak olsa şu ana kadar alırlardı. 

Samsung UK Twitter hesabından bilgi almayın aldırmayın tamamı yanlış. O yüzden A52s'in 4. yü alma durumu da biraz çürümüş oluyor zira sonradan eklenme durumunda S20 gibi cihazlar eklenmemişken A52s mantıksız. Tabi A32'nin 3. yü alması ihtimali de otomatikman çürümüş oluyor zira bu programlar orta üst segmente özel ve A32 yazılım özellikleri vasıtasıyla orta segmentte bulunuyor. Bu yüzden Samsung newsroomdan gelebilecek bir resmi bilgiye kadar A52s 3, A32 de 2 yıl alacak düşüncesinde hala fayda var zira hala resmi bilgi yok maalesef.
29 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Bunu Samsung Members UK forumuna atman daha mantıklı😄
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy A
"Samsung UK, İngilizlere yanlış bilgi verdi" adlı bir post altında 😅
Galaxy A
He valla ama olsun yanlışa inanmama bilinci yapıyoruz her ne kadar inanmaya devam edeceklerini bilsem bile dhdkdkdkfd
OğuzA52
Active Level 9
Galaxy A
A52s'in 4. Alıp a52'nin alamaması gercekten komik
Galaxy A
Teknik olarak A52s daha iyi olduğu için yorum yapmıyorum bu konuda. Ama A52s için de 4 yok zaten bu hesap yanlış bilgi veriyor.
OğuzA52
Active Level 9
Galaxy A
O zaman niye soruyon kardeşim 😄
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy A
Samsung'un "official" hesabından yanlış bilgi verilmesine diyecek yorum bulamıyorum 😄
Galaxy A
Rezillik diyorum başka bi şey demiyorum. Rezilliğin daniskası.
Galaxy A
Bu gün sabah dan akşama kadar sordum bizle dalga geçiyor samsun uk resmen
Bu yalanları ortaya çıkaran bizat ben