cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Telefon Android 12 Güncellemesi Sonrası Bluetooth Kulaklık Bağlantı Sorunu

(Topic created on: 03-07-2022 09:10 PM)
355 Views
Ender-A72
Beginner Level 4
Options
Galaxy A

Samsung a72 kullanıyorum. Android 12 güncellemesi geldi ve telefonumu hemen güncelledim. Uzun süredir kullandığım level u bluetooth kulaklığımı bağladığım da tüm video ve müzik uygulamalarında youtube ®.com Netflix ® vs aklınıza hangi uygulama geliyorsa hiçbir şekilde videoyu oynatmıyor tutukluk yapıyor videoda zaten ses yok bir saniye ileri bir saniye geri gelip duruyor devamlı.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba KIZGIN-A72,

Bu durum için aşağıda yer alan adımları kontrol edebilirsiniz:

• Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​

• Ayarlar > Uygulamalar > Sağ üst bölümdeki üç nokta ​> Sistem Uygulamalarını Göster > Bluetooth > Depolama > Veriyi Sil adımlarını uygulayabilirsiniz.

Sorunun devam etmesi halinde durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize sorunun videosuyla birlikte hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

3 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Verilerinizi yedekleyip cihazı fabrika ayarlarına sıfırlamanız öneriyorum
0 Likes
Ender-A72
Beginner Level 4
Galaxy A
Daha önce böyle bir sorunu yaşayıp bu sekildemi çözdünüz Yoksa bir fikirmi?
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba KIZGIN-A72,

Bu durum için aşağıda yer alan adımları kontrol edebilirsiniz:

• Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​

• Ayarlar > Uygulamalar > Sağ üst bölümdeki üç nokta ​> Sistem Uygulamalarını Göster > Bluetooth > Depolama > Veriyi Sil adımlarını uygulayabilirsiniz.

Sorunun devam etmesi halinde durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize sorunun videosuyla birlikte hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD