cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Telefon A70 Ekran Donma Sorunu

(Topic created on: 01-19-2022 11:55 PM)
2603 Views
Options
Galaxy A

Samsung a70 telefon sürekli dönüyor. Ana ekranda telefon cevaplama dahi hiçbir işlem yapılamıyor. Bu yüzden birçok defa büyük problemler yaşadım. Samsung ® bu hatanın kronik bir hata olduğunu kabul eder mi bilmem ama bu hata yüzünden büyük müşteri kaybettiği gerçek.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba івялнімлvşляsoy,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
7 Comments
Kıvırcıkk
Active Level 3
Galaxy A
Format atarsan düzelir
0 Likes
Galaxy A
Formatlık bir durum söz konusu değil bence çünkü sıcak ortamda hiçbir sorun olmuyor sadece dışarıda olduğum zamanlar soğuk havalarda genelde hep donuyor ekran ve telefon
0 Likes
Kıvırcıkk
Active Level 3
Galaxy A
Bende güneş altında kullanırken dokunmatik ekran dokunmadığım yerleri algılıyordu. Sonra format attım düzeldi. Özellikle kilit ekranında oluyordu
0 Likes
Galaxy A
Benim sorunum muhtemelen ekran entegresinden dolayı yeşilimsi oluyor ekran beyaz oluyor gidip gelmeler oluyor yukarıdan asagıya ağır ağır ekran vizyonu kendine gelmeye çalışıyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
benimde aynısı olmuştu içine su kaçmış yağmur suyuydu içini açıp pirinçte beklettim 1 gün öyle kaldı sonra toplayıp çalıştırdım düzeldi
0 Likes
chareforj
Active Level 3
Galaxy A
Bence formatla düzelmez ben de a52 kullanıyorum henüz 5 ay oldu ve ekran sıklıkla algılamıyor ama sizin gibi sıcak soğuk ortam olarak test etmedim servislik bir durum bence
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba івялнімлvşляsoy,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes