cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Türkiye Seni Kınıyorum

(Topic created on: 06-25-2020 01:23 PM)
106 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Samsung türkiye A50 'ye verdiğiniz güncelleme sorunları çözmüyor ben bir çok kez hata raporu gönderdim ve hata raporunda sorunların çözüldüğü söyleniyor ama sorunları çözülmüyor 

Ey SİYAH MOD kardeş önceki forum cevabını hiç yakıştıramadım burada sorunları düzeltmediğini belirtiyoruz hiçbir cevap yok hep kopyala yapıştır cevaplar 

Diğer avrupa ülkesinde (Malezya,vietnam,kolombiya,tayland )bunlardaki güncelleme bizle aynı ama onlarda sorunlar düzeliyor bizde ise sonuç aynı 

lütfen bunun hakkıda sizden bir açıklama bekliyorum 

Attığım günceleme fotoğrafı Malaezya ya ait ve bizle aynı güncellemeye ait ama onlarda sorunlar düzeldi .

image

SAMSUNG TÜRKİYE buradaki fotoğraflar ise hata raporu cevabı ve düzeltildiğini söylüyor 

image

image

69 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Aynen kardeşim ben bugün öğlen gibi bir daha bir şey paylaşıcam
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba arkadaşlar ben Alfatürk 

Türkiyede Galaxy A50 maalesef sorunları çözmüyor ama avrupadaki ülkelerde sorunlar düzeliyor bunun hakkında 

Samsung Türkiye ekibi bu durumu inceleme sağlasın lütfen çünkü artık bu sorunlar can sıkıyor ve sizden soğuyoruz 

MOD yetkilileri sizden ricam bu sorunların neden  çözülmediğini açıklama bekliyorum 

1.fotoğraflar malezya, tayland,vietnama aittir

image

image

2.fotoğraf türkiye ye ait günceleme dir

image

image

Ferhatakc2A9
Active Level 5
Galaxy A
samsung türkiye nedense hiç bir şey yapmio
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Aynen kardeşim bir açıklama bile alamıyoruz
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
aynen öyle mesela şikayet ettim iki kere pille ilgili 2sinde de dönen olmadı öylece duruyo bekliyo sistem bilgisi de istediler onu da yaptım ama maalesef
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
mesela bun uygulamada bile hatalar var basit hatalar ama bakmıyorlar mesela yorum yazma kısmı en basiti yae en basiti
livingtodie
Active Level 8
Galaxy A
güncelleme boyutuna kadar her şey aynı. sadece açıklama farklı. Avrupa'daki sorunların düzelip düzelmediğini görmek için Avrupa'da a50 kullanan biriyle temasta olmanız gerekir. onların da sorunları devam ediyor olabilir.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
kardeşim emin olmasaydım buraya bu gönderiyi paylaşmazdım maalesef avrupadaki aynı güncelleme ile sorunları çözüyor
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
aynı iş a70 te de var
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
doğrudur kardeşim bi sorunları düzeltemediler