cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Türkiye Mod İlgisizliği

(Topic created on: 03-21-2021 11:36 PM)
616 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A
Geçende A50 ile ilgili sorunalrı belirttim android 11 de oluşan sorunları için sözde modlar iletişim halinde yazıyorlar güncelleme ekibi ama gel gelelim gönderimi iletmemişlerdi nerde kaldı modların ilgilendiği 

Moderatörlerin veridiği cevapları çok ilgisiz 

image
herhangi bir kullanıcı arkadaşımıza verilen cevap

Ben A50 nin sorunları belirttim türkiyede yayınlanmadan önce düzeltsin diye 

image

Tabiki samsung ekibi sorunları belirtmek dahi istemiyorlar 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Alfatürk,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Yorumunuzla, foruma katkı sağladığınız için teşekkürler. Tarafımızdan iletilen talepler için işlemleri, ilgili birimler sağlamaktadır. Sizinle paylaşmış olduğumuz bilgilerin doğruluğundan emin olabilirsiniz. Başlık ya da yorumlarda bulunan yanıltıcı ifade ve rahatsız edici kelimelere, moderatörler tarafından müdahale edilebilir veya gerekli görüldüğünde, ilgili yorum ve başlıklar silinebilir. Geliştirmeler için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Sizlerden gelen görüş ve yorumlar, bizim için her zaman çok değerlidir.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

6 Comments
Karpuzmelon
Active Level 4
Galaxy A

Ne alaka şimdi söylediklerin? Modlar sana evet doğru kesinlikle yapıcaz dememişler ki olmayınca sorunları belirtmiyolar diyosun 🤔 senin her dediğini yapmak zorunda da değiller ayrıca samsung bi marka modlar da orda çalışan işçiler oranın sahibi değiller

Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
kardeşim cihaz türkiye ye OJM ye ait olduğu için güncelleme çok ufak farklılıklar oluyor ve ODM Ye bağlı ülkelere sorunlu güncelleme yayınlandı ve buradan türkiyede yayınlanmadan önce belirtiyoruz ki sorunlu yayınlanmadan aksi taktırdı bir çok kullancı sorun yaşıyor ve bu sorunları yaşamak zorunda değiliz ve erkenden bildiriyoruz
boşuna mı burası kuruldu boşuna mı hata raporu gönderiyoruz

sorunlar çözülsün diye gönderiyoruz modların görevi burada yardımcı olmak ve sorunlarımızı ve önerileirmizi iletmek için buradalar
Karpuzmelon
Active Level 4
Galaxy A

Tabii ki burası yardımlaşmak sorunların giderilmesi hataların bulunması için var. Bunları yaşamak zorunda da değilsin tabii ki. Sen yapacağını yapmışsın iletmişsin eyvallah. Burda sorunlarının giderilmediğini düşünüyosan samsungun geliştirme ekibinde suç bulursun. Onca mod çalışan var hiçbiri mi çalışmıyo? Varsa sanki zaten samsung bilmiyo sorunları... Neyse umarım en kısa zamanda a50de sorun yaşayan herkesin problemi çözülür. 

Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Ben modlara kızdığım tek nokta yazdıkları otomatik cevaplar uyuşmuyor tamam iletiyoruz diyorlar ama ilettikleri yok ben geçenlerde belittim türkiye Ye güncelleme gelmeden çözülsün diye ama gel gelelim 8 tane moderatorun biri bile iletmedi kızdığım nokta bu

işlerinde başarılar ama bazen böyle yapıyolar işte keşke yapmasalar her neyse iyi geceler dilerim
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Moderatorler gönderimi gene yazılarını değiştirmişsiniz bu 3 ,4 keredir oluyor yapmayın lütfen cümleler devrik oluyor

(son paragrafı değiştirmişler)
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Alfatürk,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Yorumunuzla, foruma katkı sağladığınız için teşekkürler. Tarafımızdan iletilen talepler için işlemleri, ilgili birimler sağlamaktadır. Sizinle paylaşmış olduğumuz bilgilerin doğruluğundan emin olabilirsiniz. Başlık ya da yorumlarda bulunan yanıltıcı ifade ve rahatsız edici kelimelere, moderatörler tarafından müdahale edilebilir veya gerekli görüldüğünde, ilgili yorum ve başlıklar silinebilir. Geliştirmeler için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Sizlerden gelen görüş ve yorumlar, bizim için her zaman çok değerlidir.

Teşekkürler.

MOD