cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung OneUI 4.1 (Android 12) güncellemesi Hindistan'da Galaxy A72 için yayında

(Topic created on: 04-20-2022 10:51 AM)
446 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Samsung Galaxy A72 , Ocak ayı başlarında Android 12 tabanlı One UI 4.0 güncellemesini alan ilk orta sınıf akıllı telefon oldu. Ve şimdi şirket, ilgili cihaz sahipleri için One UI 4.1 güncellemesini kullanıma sunuyor.

 
Android 12'ye dayanan One UI 4.1 , One UI 4.0'a göre çok büyük bir yükseltmedir. Galaxy cihazınızı kesinlikle sevmenizi sağlayacak çeşitli yeni özellikler, kamera modları, daha iyi gizlilik ayarları, gelişmiş işlevler ve diğer değişiklikleri getiriyor.
 
image
 
 
Değişiklik günlüğüne göre Samsung Galaxy A72 One UI 4.1 güncellemesi, ekranınızı uzaktaki kişilerle paylaşmanıza olanak tanıyan Google Duo Live Sharing, aptalca yazım hataları yapmamanızı sağlayan Grammarly destekli bir klavyeye sahip.
 
image
 
 
Geliştirilmiş Galeri, Yansıma silgisi ve Gölge silgisi gibi çeşitli yerleşik düzenleme işlevlerine sahiptir, böylece resimlerinizi düzenlemek için üçüncü taraf uygulamalara gitmenize gerek kalmaz. Öte yandan, kameranın Gece portresi işlevleri , Evcil hayvan tanıma ve Işık konumu düzenleme özellikleri vardır. bunlara ek olarak
 
Ayrıca, cihazınızın RAM'ini özelleştirmenizi sağlayan geliştirilmiş RAM Plus, temayı seçerken size daha fazla kolaylık sağlayan yenilenmiş renk paleti ve görüntüleri daha kolay düzenlemenizi ve paylaşmanızı sağlayan Gelişmiş Hızlı Paylaşım özelliği vardır.
 
Yeni, geliştirilmiş Bixby Rutinlerinin yanı sıra, daha iyi düşük ışıkta portre görüntüleri, Oyun Optimizasyon Hizmetini kapatma yeteneği ve daha fazlası da güncellemenin öne çıkan özellikleri arasında. Bu arada, Samsung'un Google ile ortaklığı, favori üçüncü taraf uygulamalarınızı ve hizmetlerinizi kullanırken de sorunsuz bir deneyim sağlar.
 
Bu güncelleme, büyük değişiklikler dışında, genel cihaz performansını artırmak için 7 stok uygulamasını da yükseltir. Ne yazık ki, güncelleme, Nisan 2022 yaması yerine, sistem güvenliği iyileştirmeleri için Mart 2022 Android güvenlik yamasını taşıyor.
 
Samsung Galaxy A72 One UI 4.1 güncellemesi, donanım yazılımı sürümü A725FXXU4BVC1 ile birlikte gelir . Şu anda Hindistan pazarlarında piyasaya sürüldü ve önümüzdeki günlerde veya haftalarda diğer bölge kullanıcılarına ulaşması bekleniyor.
 
1 Comment
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Hindistan'dan sonra BAE için Güncelleme
👇
IMG_20220420_132556_364_241851_1650450356.jpg