cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Music

(Topic created on: 11-11-2021 08:18 AM)
261 Views
TheSakal
Active Level 4
Options
Galaxy A

Merhaba.

Samsung music uygulamasında şarkılar sürekli karşık çalıyor. Yani bir albümü ilk şarkıdan çalmaya başlıyorum ancak ardından misal 4'e 7'ye vs. geçiyor. Hatta aynı şarkıyı tekrar çaldığı bile oluyor. Ayarlar kısmından her kombinasyonu denedim ancak halâ aynı. Muhtemelen gözümden kaçan birşey var.
Çözüm önerisi olan varsa sevinirim.
Teşekkürler.
5 Comments
Galaxy A
Karışık çalmaya basmışsınız eğer ona dokunmazssanız çalmaz ve o özellik her galaxy telefon tablette var.
TheSakal
Active Level 4
Galaxy A
Merhaba.
Sorunu çözdüm. Evet karışık çalmayı açmışım. Ancak işin enteresan tarafı uygulama içinden değil kilit ekranından kapatılabiliyor. A31 kullanıyorum.
İleride aynı sıkıntıyı yaşayacak arkadaşlar olursa bir çözüm önerisi olarak buraya not düşeyim. Teşekkürler.
Galaxy A
Tm sağol çözüm olarak eklemeyi unutmayın bsşkalarınads lağzım olur
0 Likes
kömürK67
Active Level 9
Galaxy A
Ayarları isaretledigim yerler gibi yaparsanız karışık çalmaz Screenshot_20211111-083234_Samsung Music.jpg
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Konu ile ilgili olarak uygulama veri silme işlemi sağlayınız sorun düzelecektir uygulamalar ekranına Gelin Samsung Müzik uygulamasını bulun parmağınız ile üzerine basılı tutun çıkan seçenekleri içerisinde uygulama bilgileri yazan yazı seçeneğini bulun ve tıklayın çıkan sayfa içerisinden depolama yazan yazı seçeneğini bulun ve tıklayın gelen sayfa içerisinden en altta yer alan veriyi sil yazan yazı seçeneğini bulun ve tıklayın uyarı gelirse onaylayın
0 Likes