cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Level U2

(Topic created on: 02-26-2023 01:10 AM)
206 Views
Yusufff0
Active Level 4
Options
Galaxy A

Yazacağım olayın üzerinden çok uzun zaman geçtiğinin farkındayım ama yine de yazmak istedim belki destek alabilirim. Ben Samsung A72 telefonumu 21 mayıs 2021 tarihinde Sakarya Karasu Samsung bayisinden satın aldım. Garanti süresini aşşağıya foto olarak bırakıcam zaten o zamanlar 17 mayıs ile 30 mayıs arası A72 alanlara samsung level u2 kulaklık hediyeydi ve kulaklığın güncel fiyatı 1000 tl. Ben ürünü aldıktan 2 gün sonra bana hediyenin verilmediğini **bleep** ettim ve babama istemesini söyledim ama bize kampanya süresine denk gelmediğimizi söylediler ve ürünü alamadım ne yazık ki. Baayi bana uzak kaldığı için kendim bizzat gidip zorlama şansım olmadı. Aynı yerden o zamanın para değeriyle tam 300 tllik kaplama ve ekran koruyucu yaptırmıştım buna rağmen bana böyle bir hizmet verilmişti. Bu saatten sonra hediyeyi alabilir miyim bilmiyorum ama faturam bile hala bayiide bekliyor ve kanıtlarım var. Sakarya Karasu bayisi hakkında işlem yapılmasını istiyorum.

image

Bu ürünümün garantisi tarihten anlayabilirsiniz

image
Bu da kampanyaya ait

Samsung'u seviyorum ama bana kablolu kulaklık bile hediye etmemelerine rağmen bu hediyeyide alamamam üzücü
Dediğim gibi olayın eskiden gerçekleştiğinin farkındayım sadece açıklama gereği duydum.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Yusufff0,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekte ve ilgili birimlere iletmekteyiz. Yetkili birimlerimiz tarafından talebinize yönelik en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
2 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Sikayetvar'a yazsan sonuç alabilirsin
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Yusufff0,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekte ve ilgili birimlere iletmekteyiz. Yetkili birimlerimiz tarafından talebinize yönelik en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes