cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Kullanıcı Sorunsalı

(Topic created on: 11-03-2020 06:36 PM)
332 Views
daktilo84
Active Level 7
Options
Galaxy A

Öncelikle herkese selamlar. Umarım herkes iyidir ve her şey yolundadır.

Bu mecrada gezinirken en sık rastladığım kelimelerden birisi "çöp". 
Şu model alınmaz, çöp. Onun kamerası, işlemcisi çöp.
Pekâlâ...
Çöp denilen telefonları kullananların, bu incitici kelimeyi okuduklarında hissettikleri üzüntüyü anlamanızı umuyorum. Her şeyin bir üslubu vardır.
Bu tarz incitici, kırıcı ve tahkir edici kelimeleri kullananları nezakete davet ediyorum.

Her bütçeye göre telefon üreten Samsung'u seviyorum. İyi ki var!

Ne mutlu, insanım diyene.
11 Comments
SerhatK
Active Level 3
Galaxy A
Çok haklısınız A11 kullanıyorum internette çöp yazıp duruyorlar yani o his tarif edilemez imkanım olsa daha iyisini alırdım ama alamıyorum
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Dediklerinde çok haklısın kardeşim hatta bugün kardeşim gördüm A50 cihazına çöp diyorlar şaka gibi

Herkesin bütçesine göre alıyor hiçbir cihaz çöp değil ve olamaz
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
nedeni members kullanıcıların %75 i çocukların hakimiyeti altında.cocukca düşünce ve rekabet altındalar o yüzden gayet normal algılamak lazım 👍
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Yeni nesil malûm, her şeyde haklı olduklarını sananlar çok fazla maalesef.
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
olaya tarafsız bakmak en doğrusudur bence tıpkı ios andorid tartışması gibi bir şey bu "çöp" meselesi
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Samsung iyiki var mı hiç bir şekilde yardımcı olmayan klasik cümlelerle insanları süründüren servise gidince sorun yok diyip gönderen bu mu iyiki var. Biz boşuna yazmıyoruz Samsung iyi değil diye...
daktilo84
Active Level 7
Galaxy A
Merhabalar, Samsung iyi ki var derken; Bize teknolojiyi servis eder her firma iyi ki var demek istedim. Her firmanın eksikleri, hataları olabilir. Bu eksikleri ve hataları düzeltmeleri temennisi ile.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Düzelmez kardeşim mahkemeye bile verdim inşallah paramı alıcam ve burada kararı paylaşıcam ki herkes baksın ne tür bir marka olduğunu öğrensin...
archtect
Active Level 5
Galaxy A
bende bunu anlamıyorum genel olarak 1 kez basa gelince genel olarak öldürmek.hem apple hem samsung kullanıcısıyım belki inanmıycaksınız ama samsungda 5. 6. telim hic sorun yasamadım ve kullanım imkanı olarakta herzaman ıphone modellerinden daha iyi buldum apple da sürekli arama ekranında acmamalar ansızın kapa aclar kilit tusu bozulmaları hoparlör arızaları cıktı karsıma ve 1 modelinde dgl 3G S modelinden basladım kullanmaya yıllar önce x e kdr geldim nie dieceksin peki devam ediyosun iş geri facetime konusmaları kaydolmayan tek tel uygulama 😊 bence sizde sanssızlık var samsung konusunda kac model oldu ne işlemcide ne kasada sıkıntı yaşadım