cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Klavye Hakkında

(Topic created on: 10-16-2022 04:31 PM)
176 Views
BilalGalaxyA52
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

Samsung klavyeyi severek kullanıyoruz. Klavyede çeviri özelliğini açtığımızda sesle yazma yapılamıyor. Sesle yazma butonu kayboluyor. Normal klavyeyi kullanırken sesle yazma butonu geliyor, ancak klavyedeki çeviri özelliğini açtığımda klavyenin üstünde çeviri için metin girme yeri açıldığında sesle yazma butonu kayboluyor. Bunu nasıl düzeltebilirim. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba BilalGalaxyA52,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda size daha sağlıklı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için bize çevrimiçi kanallar aracılığıyla ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A

Türkçe klavyede Samsung sesli yazma desteklenmemektedir Ayarlar > genel yönetim > dil ve giriş > google sesle yazmayı aktifleştirirseniz sesli yazma gerçekleşir 

BilalGalaxyA52
Beginner Level 3
Galaxy A
Cevabınız için teşekkür ederim. Bahsettiğiniz Google sesle yazma ektin. Klavyeyi kullanırken sesle yazma butonu var. Ona dokunduğunda sesle yazabiliyorum, problem yok. Benim sorunum rakamların üstündeki kısayol tuşlarını kullanarak açtığım çeviri özelliğini kullanırken klavyenin üstünde çeviri yapılacak metnin gidilecek alan açıldığında oraya metin girerken sesle yazma butonu kayboluyor. Ne yaptıysam o sesle yazma butonunu getiremedim. Ne zaman ki çeviri özelliğini kapatsam klavyenin üstünde sesle yazma butonu geri geliyor. Yani derdim çeviri yapılırken de sesle yazma butonunun kaybolmaması sağlamak.
ozzy00
Active Level 1
Galaxy A
Telegram'da bana gelen Fransızca videoyu Türkçe'ye nasıl dinleyebilirim
0 Likes
Galaxy A
Bu dediğin Türkiye de desteklenmiyor da ondan
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba BilalGalaxyA52,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda size daha sağlıklı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için bize çevrimiçi kanallar aracılığıyla ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD

0 Likes