cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Kamera

(Topic created on: 05-01-2021 04:14 PM)
238 Views
Alpsln
Expert Level 3
Options
Galaxy A

Samsung Kamera uygulamasında bazı cihazlarda ağır çekim özelliği bulunmuyor. Kendi cihazım üzerinden devam edicem. Benim telefonum 1080p çözünürlükte 30 FPS video kaydı sunuyor (Samsung Kamera). Fakat Google Kamera uygulaması ile 720p 120 FPS video kaydı yapabiliyorum. Hiç yoktan iyidir. Ve farklı bir uygulama sayesinde de 2K çözünürlükte video çekimi yapabiliyorum. Yazılım çok daha iyi olabilirdi. Bir başka büyük sıkıntı da gece modunun olmaması. Bir çok uygulama ile gece modunda fotoğraflar çekebiliyorsunuz. Mesela Google Kamera veya manuel ayar destekleyen uygulamalar. Bu sorunlar giderilirse çok daha iyi olacaktır. İyi günler. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba AlperA20s,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

8 Comments
Galaxy A
Benim cihaz destekliyormu tab s6 lite SM-P610
0 Likes
Alpsln
Expert Level 3
Galaxy A
Cihazınız hakkında bir bilgim yok. Deneyerek öğrenebilirsiniz. Yada internetten bakabilirsiniz.
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Maalesef cihazlar arasında yazılımsal ve donanımsal farklılıklar olduğu için cihazlarda her özellik yoktur

Örneğin bazı özellikler cihazlara yazılım konsept gereği cihazda olmayabiliyor burada yapılacak bir şey yok samsung un kararı keşke yapmasalar
GLXYS23
Expert Level 3
Galaxy A
Samsung kamerada da 720p 120 fps var yalnız
0 Likes
Alpsln
Expert Level 3
Galaxy A
Nerede?
0 Likes
GLXYS23
Expert Level 3
Galaxy A
Pro video da var
0 Likes
Alpsln
Expert Level 3
Galaxy A
**bleep** ettiysen yukarda 'Kendi cihazım üzerinden devam edicem.' yazıyor.🙄
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba AlperA20s,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD