cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Kamera ve Saaat uygulama eksikleri

(Topic created on: 09-26-2021 06:20 PM)
169 Views
usta55
Active Level 7
Options
Galaxy A

Öncelikle kamera uygulamasında eski cihazlarda olan ön ve arka kamera ile aynı anda video çekilmesi ve aynı videonun içinde otamatik olarak düzenlemeye gerek kalmadan oynatılması özelliğinin geri getirilmesini istiyorum 

huawei ve xiaomi cihazlardaki alarmı kurup telefonu kapattığımızda telin alarmının çalması olayının samsung saat uygulamasına gelmesini istiyorum

Eski samsung cihazlarda olan şebeke üzerinden görüntülü görüşme özelliğinin geri getirilmesini istiyorum 

A52 kullanıyorum cihazda bir çok gereksiz ön yüklü uygulama var bu uygulamaların kaldırıla bilmesini ve mağzadan ön yüklü gelen uygulamalardan biz istediğimizi  kura bilme özürlüğünün verilmesini istiyorum

samsungun kendi güzel ve hızlı bir tarayıcısı varken  google chrome  kurulu gelmesi ve kaldılamaması ve bunun gibi bir çok google uygulamasının vahim bir durum diye düşünüyorum

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba rustu,

Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmakta. Bize iletmiş olduğunuz, bu değerli görüş ve önerileriniz de yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
8 Comments
usta55
Active Level 7
Galaxy A

bir sürü dakikamız var internetimiz az şebeke üzerinden bu anlamda görüntülü görüşme önemli diye düşünüyorum

0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

1) ön ve arka kamera video çekilme işlemi s20 ve üstü modelinde mevcut
Eskiden eski cihazlardada mevcuttu

2)olabilir dediğin

3)şebeke üzerinden sıkıntısız görüşme halen devam ediyor gönderime bakabilirsiniz

4)Dediğiniz olabilir ama cihaz kurulumunda sizlere soruyor ön yüklü olarak gelsin mi diye evet gelsin seçeneği seçtiysen fazla uygulama yüklü olarak gelir

5)Google ile anlaşma olduğu için ön yüklü olarak gelmektedir
usta55
Active Level 7
Galaxy A

Gönderine baktım A 52 ve NOT 4 arasıda yapmaya çalıştığımda görüntülü başlayan arama karşıtaraf teli açınca sesliye dönüşüyor eskiden hiç bir ayar yapmadan 3G şebekesinde bile görüntülü görüşme yapılabiliyordu ben ilk görüntülü görüşmemi nokia N73 ile yapmıştım cihazın sadece 3G ye geçmiş olması gerekiyordu başka ayara gerek yoktu samsung ve ya oporatörler  bazı deyişiklikler yaptı kanısındayım bu konuda

Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Operatörler 4G teknolojisene geçmiş olabilirler
0 Likes
usta55
Active Level 7
Galaxy A

Ayrıca yeni üyeyim doğrulama @postası gelmedi bu sorunu nasıl çözeriz

Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Gmail üzerinden bakabilirsiniz orada olabilir eğer halen gelmez ise Samsung members üzeriden soru sor kısmından iletebilirsiniz
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Yeni güncellemeyle Google Duo uygulamasına yönlendirildi 3G görüntülü arama sonlandırıldı
4.5G VoLTE'ye geçti arama ayarlarından görüntülü görüşmeyi değiştirmeyi deneyebilirsiniz varsayılan olarak,

Bazen 4.5G'de tam randuman vermiyor

HD+(VoLTE) nedir, hangi Cihaz uyumlu, nasıl aktif edilir
👇
https://r2.community.samsung.com/t5/Diğer/HD-VoLTE-nedir-hangi-Cihaz-uyumlu-nasıl-aktif-edilir/td-p/...
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba rustu,

Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmakta. Bize iletmiş olduğunuz, bu değerli görüş ve önerileriniz de yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes