cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy a73 5G

(Topic created on: 3 weeks ago)
91 Views
duyguuu
Active Level 3
Options
Galaxy A
Telefon görüşmesinde karşı tarafa ses gitmiyor telefonu yeniden başlatınca düzeliyor sonra tekrar aynı sorun oluyor nasıl düzeltebilirim

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
KEMSA
Active Level 9
Galaxy A
Merhaba iyi akşamlar,
Telefon simgesinin üzerine elinizi basılı tutunuz çıkan kutucukta sağ üst köşedeki i harfine dokundunuz önünüze telefon uygulamasının açıklaması çıkacaktır depolama bölümüne dokundunuz önbelliği temizle seçeneğinin üzerine dokunun düzeleceğini tahmin ediyorum diğer veriyi sil bölümüne dokunmayınız, sonuç alamazsınız Google play Store'dan Google telefon uygulamasını yükleyiniz onu deneyiniz yükledikten sonra telefon uygulaması olarak onu seçiniz düzelmesi gerekir

View solution in context

3 Comments
Solution
KEMSA
Active Level 9
Galaxy A
Merhaba iyi akşamlar,
Telefon simgesinin üzerine elinizi basılı tutunuz çıkan kutucukta sağ üst köşedeki i harfine dokundunuz önünüze telefon uygulamasının açıklaması çıkacaktır depolama bölümüne dokundunuz önbelliği temizle seçeneğinin üzerine dokunun düzeleceğini tahmin ediyorum diğer veriyi sil bölümüne dokunmayınız, sonuç alamazsınız Google play Store'dan Google telefon uygulamasını yükleyiniz onu deneyiniz yükledikten sonra telefon uygulaması olarak onu seçiniz düzelmesi gerekir
duyguuu
Active Level 3
Galaxy A
Teşekkür ederimm denedim umarım düzelmiştir
KEMSA
Active Level 9
Galaxy A
Çalışıyorsa sorun yok düzelmiştir.