cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy A73

(Topic created on: 10-13-2022 04:21 PM)
mehmetkoptagel
Active Level 4
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merhabalar! A73 telefonu alalı 1 hafta oldu ama şarjı gözlemlediğim kadarıyla çok çabuk bitiyor. 120 hz. ekrandan mı kaynaklanıyor? Yardımcı olabilir misiniz?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mehmetkoptagel,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
13 Comments
Plutonn
Active Level 6
Galaxy A
Merhaba kardeşim evet 120 hz kaynaklanıyor ve işlemcisi de güçlü bir işlemci olduğu için şarjı hızlı tüketebiliyor.
Galaxy A
Anladım, ben de korktum ürün mü bozuk diye. Çok teşekkür ederim.
Plutonn
Active Level 6
Galaxy A
Rica ederim. Yardımcı olabildiysem çözümü kabul eder misiniz?
0 Likes
salihz
Active Level 10
Galaxy A
120 hz büyük bi etkisi olmaz pil grafiğini atarsan daha iyi anlayabiliriz. Ya da ne kadar gidiyor şarjı
Galaxy A
Bu sanırsam...Screenshot_20221013-174252_Device care.jpg
salihz
Active Level 10
Galaxy A
Evet grafiğin üstüne tıklayıp tekrar yollar mısın
Galaxy A
.Screenshot_20221013-175230_Device care.jpg
0 Likes
salihz
Active Level 10
Galaxy A
Hmm. 20 ye kadar kullan birdaha bakalım çok iyi değil ama çok kötü değil zaten bu A33 A53 A73 batarya biraz sıkıntılı diye biliyorum yazılım konusunda. Daha yeni telefon biraz onun da etkisi olabilir. Şarj 20'ye geldiğinde ekran açık kalma süresi 6,5 saat ya da fazla değilse sıkıntı olabilir servise götürmekte fayda var
0 Likes
Galaxy A
Anladım. 20'ye kadar kullanayım. Sonrasında umarım bi sorun olmaz. Neden böyle oluyor anlamıyorum? Yazılımsal sanırsam... Çok teşekkür ederim.
0 Likes