cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy A73 için beklentileri aşan kamera iddiası

(Topic created on: 09-18-2021 04:20 PM)
MeHmEt99
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Samsung Galaxy A73 modeli için sevindiren kamera iddiası ortaya atıldı. Şirket görünüşe göre Çinli rakiplerine karşı avantajlı olmak istiyor.

Samsung Galaxy A73, orta üst seviye akıllı telefonlar arasında önemli bir alternatif olmaya hazırlanıyor. Özellikle fiyat performans ürünü cihaz rekabetinde Çinli rakipleri ile kıyasıya mücadele eden firma, bir adım öne çıkabilir. Zira ortaya atılan bazı iddialar beklentileri yükseltecek cinsten.

Sosyal medyada ortaya çıkan bir paylaşıma göre Samsung Galaxy A73, kamera anlamında sınırları zorlayacak. İlk gelen bilgiler firmanın yeni bir şeyler denediğini gösteriyor.

 

Samsung Galaxy A73 için 108 MP kamera müjdesi

Samsung‘un ortaya çıkan gelişmeler ışığında 108 MP‘lik kamera modülünü cihaza yerleştirmek istediği öğrenildi. Bu sayede öne çıkmak isteyen şirket, çalışmalarını sürdürüyor. Bununla birlikte kamera modülünün, Samsung‘un “harika kamera” sloganına uygun bir şekilde geliştirileceği öğrenildi.

Geçtiğimiz yıllarda amiral gemisi Galaxy S21 Ultra için de 108 MP’lik kamera kurulumu gerçekleştiren Samsung, cihazda ISOCELL HM3 sensör kullanmıştı. Gelen bilgilere göre firma, daha bütçe dostu bir cihaz üretmek istiyor. Bu nedenle Samsung Galaxy A73 modelinin arka kamerasının ISOCELL HM2 1/1.52″ ile donatılma ihtimali oldukça yüksek. Bilindiği üzere bu sensör daha önceden Redmi Note 10 Pro modelinde yer almıştı.

Bu iddiaların yanı sıra Samsung, önümüzdeki yıl çıkaracağı bütün Galaxy A serisi cihazlara OIS (optik görüntü sabitleyicisi) özelliği ekleyecek. Şirket, bu sayede kamera anlamında kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunmayı hedefliyor. Bununla birlikte teknik özellikleri detaylanmayan Samsung Galaxy A73 ile alakalı önümüzdeki günlerde daha fazla bilgiye ulaşılması da kuvvetle muhtemel

Orta seviye akıllı telefon rekabetinde kartları yeniden dağıtabilecek söylenti, resmi ağızdan henüz doğrulanmadı. Ancak firmanın bu tarz bir atılımı yapacağı farklı kaynaklardan öğrenildi. Fiyat performans konusunda kullanıcı dostu olan orta seviye cihazlar, Samsung‘un yeni hamlesi ile farklı bir yola gidecek gibi duruyor. Özellikle Çinli firmaların bu yeniliğe vereceği yanıt merakla bekleniyor.

Samsung‘un yeni atılımı ile alakalı sizler ne düşünüyorsunuz? Sizce firma orta sınıf akıllı telefon rekabetinde ön plana çıkmayı başaracak mı? Görüş ve tahminlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

1 Comment
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
750G koymasını beklerken, f ark yaratmasını beklerken SD 732G işlemcisini koyucak kesin 😂
Geriden geliyooorr geriden. .
0 Likes