cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy A71

(Topic created on: 07-02-2021 09:48 PM)
201 Views
OKNYLMZ01
Active Level 5
Options
Galaxy A

Telefon geç şarj olmaya başladı 1 saat de şarj olan telefon şimdi 1 saat 40 dk da falan anca doluyor  ayrıca ekran kapalı iken şarjın dolmasına kaç dk kaldığını göstermiyor  arada bir gösteriyor  geç şaj olmasını  sebebi acaba sıcaklık falan mı?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba OKNYLMZ01,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
8 Comments
UTQA51
Active Level 10
Galaxy A
Knk a51 almalıydın a71 de hep yazlım sıkıntıları oluyo knk
0 Likes
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
Dostum saçma bir öneri yaptın şuan 🤷‍♂️ İki cihazda güncellemelerle sorunlu hale geldi.
0 Likes
_Fırat_
Active Level 8
Galaxy A
A71 de nasıl yazılım sıkıntıları oluyormuş merak ettim. 4 aydır kullanıyorum ama ben göremedim bu sıkıntıları. :)))
0 Likes
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
Batarya kendi kendine şarj harcıyor tek sorun bu bende :(
0 Likes
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
Gerisinden memnunum bi sorunum yok
0 Likes
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
Isı geç şarj olmasını etkilemez. Fazla ısı olsa cihaz uyarı verip soğumasını bekleyin diye hata verir. Geç şarj olması samsung eskitme politikası. Yapabileceğin bişey yok. Geçmiş olsun.
0 Likes
serdarr
Active Level 9
Galaxy A
Cihaz ısınırsa şarj hızın düşer dahada ısınırsa tamamen durdurur
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba OKNYLMZ01,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes