cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy A71 Ön Kamera Sorunu

(Topic created on: 03-26-2020 06:41 PM)
4158 Views
Eren67
Active Level 1
Options
Galaxy A

A71 kullanıcısıyım. Cihaz harika beklentimin üstünde. Cihazı ilk aldığım zaman normal modda fotoğraf çekimi sırasında en boy oranını 3:4 high olarak seçtiğimde 32 megapixel olarak seçebiliyordum. Fakat şuanda aynı işlemi gerçekleştirdiğimde 3:4 high oranını seçtiğimde 21 megapixel oluyor. Yazılım güncellemesi yapmıştım 1 2 hafta önce acaba ondan kaynaklanıyor olabilirmi ? A71 kullanan arkadaşlarıma sesleniyorum. Bir yorum yaparmısınız ? Normal fotoğraf modunda ve güncel telefon sürümünde selfie kameranız 3:4 high oranında kaç megapixel veriyor ? Yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

-Müşteri hizmetleriyle iletişim haline geçildi telefondan yapılacak herşey yapıldı (sıfırlama dahil) servise yollamam gerekiyormuş. Ama yazılım güncellemesinden kaynaklandığını düşünüyorum. Bir güncelleme ile çözülebilecek gibi.
-Okuduğunuz için teşekkür ederim. Yorumlarınızı bekliyorum.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Eren67,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

1 Comment
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Eren67,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​