cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy A70 Android 12 Güncellemesi Hakkında

(Topic created on: 02-21-2022 05:39 PM)
3494 Views
Yiğido58
Active Level 2
Options
Galaxy A

Değerli Samsung ben Samsung A70 kullanıyorum lakin güncellenecek telefonlar arasında Samsung Galaxy A71'e Android 12 Güncellemesi verilmişken, Samsung Galaxy A70'e her nedense verilmemiş kaldı ki A70 eski bir telefon değildir. A70,71,72 diye serisi vardır, bu haksızlığın giderilmesini ve 128gb dahili hafızaya ve 6gb ram'e sahip Samsung Galaxy A70'ede tüm Samsung kullanıcıları adına Android 12 işletim sistemi getirilmesini talep ediyoruz. Eğer böyle bir durumun sizler tarafından olacağını bilseydik; Oppo, Huawei, veya başka bir model telefon kullanırdık. Lütfen bizlere yardımcı olunuz ve bu haksızlığı düzeltiniz.

Saygılarımla.
12 Comments
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy A
HERŞEY SATANA KADAR SAMSUNGTA KARDEŞİN HER GÜNCELLEMEDE CİHAZLARI DAHADA ÇÖP NASIL YAPABİLİRZ DİYE DÜŞÜNÜYORLAR
üzmyi
Active Level 5
Galaxy A
Sonunda aradığım yorum ilk alırken efsane guncellemerle berbat oluyor dinleyen yokki
Yiğido58
Active Level 2
Galaxy A
Aynen gardaş
Yiğido58
Active Level 2
Galaxy A
Ya düşün gardaş Galaxy a12 ye bile gelmedi Allah hidayet versin bu Samsung'a
Yiğido58
Active Level 2
Galaxy A
Birde yeni telefon yani a12
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
Güncelleme politikası nedeni ile almayacak ama bu politika ile daha nice cihazlar heba olacak bu ne ilk ne de son maalesef
Yiğido58
Active Level 2
Galaxy A
Bu ne biçim iştir kardeşim ya haksızlık diz boyunu geçmiş sanki biz S4 mini kullanıyoruz anasını satayım
üzmyi
Active Level 5
Galaxy A
Harbi ya
Yiğido58
Active Level 2
Galaxy A
Bakalım Şubat ve Mart ta bir gelişme olur inşallah A71 e gelecekmiş inşallah A70 i görmezden gelmezler yoksa hakkım haram olsun