cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy A70 şebeke sorunu

(Topic created on: 09-05-2022 12:38 PM)
1159 Views
YasinCivan
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Samsung Galaxy A70 cihazımda şebeke sorunu yaşıyorum. Telefonum sadece wifi araması yapıyor. Hattımı başka telefonlara taktığımda bir sorun olmadığını gördüm. Her yerde wifi bağlantısı yapamadığım için wifi olmayan yerlerde telefonu kullanamıyorum. 

2 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm

Eğer cihaz yazılımı güncel değilse ayarlar kısmından yazılım güncellemesi kısmından cihaz yazılımı en son sürüme kadar güncelleyin yazılım güncel olduğu halinde bu sorunu yaşıyorsanız cihazınızın ağ ayarlarını sıfırlayın bu işlemi de yapmanıza rağmen Sorun devam ederse verileri yedekleyip fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneriyorum telefonunuzu
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba YasinCivan,

Cihazınıza, farklı bir sim kart takarak denediğinizde de aynı sorun görülüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes