cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy A55 5G, “Kesintisiz Güncelleme” Desteğiyle Geliyor

(Topic created on: 03-22-2024 10:00 AM)
607 Views
CanerS21Fe
Expert Level 5
Options
Galaxy A

image
Samsung Galaxy A55 5G, “kesintisiz güncelleme” desteğiyle gelen ilk Galaxy akıllı telefon modeli olmuş durumda. Samsung bu konuda gerçekten çok geç kaldı.

Kısa süre önce lanse edilen Samsung Galaxy A55 5G, Galaxy tarafında bir ilke imza atarak Google imzalı Android özelliği “kesintisiz güncelleme” desteğiyle beraber güncelleme sürecini daha iyi hale getiriyor. Bu özellik sistem güncellemelerinin direkt olarak arka planda yapılmasını imkan sağlıyor, böylelikle güncelleme sürecinde telefonlar kullanılmaz hale gelmiyor. Bu faydalı temelde güncelleme bittiği zaman çok kısa süre bir yeniden başlatma yeterli oluyor.

Kaynak:Log
Rockersahin
Active Level 9
Galaxy A
Kardeşim bak sana resim atayım sen bi a73 dene gör 😀😀 bende a73 ve s23 ultrada var güzel kardesim performansı kötü kardeşim 20240322_123028_1000014081_1711099831.jpg
0 Likes
VedatA545G
Active Level 6
Galaxy A
Ben A54 5G 8 aydır kullanıyorum kasma donma olmadı animasyonlar ve arayüz hala akıcı lütfen insanları yanlış bilgilendirme
Rockersahin
Active Level 9
Galaxy A
Kanka ben samsungu 20 yıldır kullanıyorum en kötü serisi a54 a53 ve A52 A32 Cihazlar En İyi A Serisi cihaz Snapdragon 780g A73 cihaz güzel kardeşim 😇
0 Likes
VedatA545G
Active Level 6
Galaxy A
A54 de mi kötü?
Rockersahin
Active Level 9
Galaxy A
Ben kullanıyorum ve sana net bilgi vereyim kamerası tatmin edici değil ön kamerasına dikkatle bak yüzünü resmen ton olarak o kadar kötü gösteriyorki şok olursun malesef
0 Likes
VedatA545G
Active Level 6
Galaxy A
Senin kamera da sorun var o zaman benim kamera çok güzel çekiyor gönderime bakabilirsin
Cihad4423
Active Level 5
Galaxy A
Dikkat edersen sadece swnin telefonda sorun var sen servise gonder bence kamera super ve telefin stabil cslisiyor
Rockersahin
Active Level 9
Galaxy A
Kardes telefonda sorun yok kamerası çok kötü banamı anlatıyorsun a54 ü a73 ün Ön Ve Arka Kamera A54 Cihazı 10la katlar ikiside Var Bende Dostum 😇 Sen İnanmak İstediğine İnan İkna Olmayacak Olan Sensin
0 Likes
zeto
Active Level 9
Galaxy A
Merhaba dediğine katılmam 1 yıl oldu kanlanıyorum a54 kasma donma vs yok a serileri orta segment cihaz bi s serisi kadar üst segment işlemci donanım olamaz özellikte iyi cihaz istiyırsan gidicen s setisi yada iphone alcan eskisi gibi a serilerinde kasma donma olmuyor gidip 4 gb ramli alırsan sıkıntı 8 gb ramli olanda sıkımtı çıkmıyor bilgin olsun samsung seven biride değilim
zeto
Active Level 9
Galaxy A
Merhaba a54 cihaz var dediğini kabul etmem neden mi bu cihaz orta segment bir cihaz prenium segment değil bilerek alsaydın sınıfına göre a serisinin iyilerinden s serisi gibi performans beklenmez