cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy A54 renderları ince çerçeveler, S22 benzeri lensler gösteriyor

(Topic created on: 04-08-2022 11:05 AM)
RecepF
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Şirketin, grafik tasarımcı Parvez Khan ile işbirliği içinde Galaxy A53'ün halefi LetsGoDigital'i tanıtması tam bir yıl alacak olsa da , diğer adıyla Technizo Concept , 2023'ün Galaxy A54'ünün ilk görüntülerini sunarak Samsung hayranlarını şimdiden şaşırttı.

 
Telefonun tasarımı Galaxy A53'e oldukça benziyor, birkaç yönden güncellendi. Gelin Samsung Galaxy A54 renderlarına detaylı bir şekilde göz atalım.
 
image
 
Samsung Galaxy A54 görselleri
 
Konsept yaratıcısı, telefona ekstra şık bir görünüm kazandırmak için simetrik çerçeveli Galaxy A54'ü sergilerken aynı zamanda Galaxy S22 trendini takip ediyor. Ekran kenarları A53'ten önemli ölçüde daha inceyken ekran boyutu ve çözünürlüğü korunabilir.
 
Bu, Samsung Galaxy A54'ün 120 Hz yenileme hızına sahip 6,5 inç Full HD+ Süper AMOLED ekrana sahip olacağı anlamına geliyor. Ancak, ekranın biraz küçük olması da oldukça olası. Ayrıca parmak izi sensörü ekranın altına yerleştirilmiş.
 
 
image
 
Arkaya gelince, kamera yerleşimleri benzer, ancak tasarım selefine göre revize edilmiş. Galaxy A54'te hala bir kamera adası var ama daha ince, bu nedenle lensler biraz dışarı çıkıyor. Ayrıca mevcut A serisi modele kıyasla yeterli ayrıcalık sunar.
 
Samsung Galaxy A54 kamera konfigürasyonları şu anda bir sürpriz. Galaxy A53, 64 MP ana kamera, 12 MP ultra geniş açılı kamera, 5 MP derinlik kamerası ve 5 MP makro kamera kullanıyor. Bunlar, bazı ekstra özelliklerle birlikte tam olarak Galaxy A52'ye karşılık geliyor.
 
 
image
 
Bunların yanı sıra işlemci, pil ömrü, RAM/depolama gibi cihazla ilgili diğer bilgiler şu anda bilinmiyor. Açıkçası öncekinden daha güçlü olması bekleniyor.
0 Comments