cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy A54 Arka Kapak Değişimi Beleş Değiştirttim Şikayet Ederek 😂

(Topic created on: 05-11-2024 11:26 AM)
500 Views
Rockersahin
Active Level 10
Options
Galaxy A
Arkadaşlar Sizlere Bir Kaç Zaman Önce Samsung A54 Cihazımın Arka Kapağının Kılcal Çizikler Olduğunu Ve Kapağını Değiştirmek İçin Servise Gönderdiğimi Söylemiştim Benden 560 Tl Para İstediler Para Sorun Değildi Zaten Sonuçta S23 Ultra ve A73 Samsungumda Var Herneyse Bunların Para Talebini Kabul Etmedim Ve Hemen Samsungun Yetkili Servisine Bağlandım Ve Şikâyet Ettim Arka Kapağı Ücretsiz Değiştirdiler Hadi Bakalım 😂 Bana Ücret Ödeyeceksin Diyenler Olmuştu Nerede O Arkadaşlar Acaba 😂😂

image

Rockersahin
Active Level 10
Galaxy A
Tabii degissinler işe yarasınlar
0 Likes
Rockersahin
Active Level 10
Galaxy A
Kardeşim Olması Gereken Budur Sen Herkesi Mağdur Edersen Tüketici Hakemi Heyetinde Binlerce Dosyan Olmaz Bu Adamlar Orta Segment Her Telefonu Ciddi Anlamda Önemsemeden Yapmıyorlar Bile İsteye Dostum Bende 2 Cihazım İçin Tüketici Hakemi Heyetine Gittim Kabul Olsada Olmasada Ben Gerekeni Yaptım Ve Sonuç Olarak 1 Kapağı Değiştirdiler Ve Ücret Ödemedim Onlarında Burnundan Getirdim Ben Kolay Kolay Kızmam Ama Bunlar Bile İsteye Uyanıklık Yapıyorlar Sen Malının Hakkını İsteyeceksin Vede Yapacaklar Dostum Nokta 😂😂😂😂🤘🤘 Yapmak Zorundalar Samsunga Güveniyorsak Bunlarda Bizim Güvenimizi Boşa Çıkarmamak Zorundalar Beleş Yaptırdım Bitti Gitti Zamanında Samsung A52 Cihazım Vardı Onuda Yenilediler Baştan Aşağı Ücretsiz Sıra Samsung A73 Cihazımın Hepsini Baştan Aşağı Değiştirmelerinde Çünkü Samsung A73 Cihazımın Şarj Soket Yeri Arada Şarj Almıyordu Bana Dediler Telefonu Yamultmuşsun Biz Tamir Etmiyoruz 4bin Tl Fiyat Çıkardılar Bende Şikayet Ettim Ve Sonucu Bekliyorum Şimdi 😂🤘
Galaxy A
A52s te de öyle biraz kılcal çizikler var acaba değişim talep edeyim mi garantisi devam ediyor 😀
Rockersahin
Active Level 10
Galaxy A
Talep et degistiriyorlar tabikide o telefonun garantisi mevcut vede bunu yapmak zorundalar mal kalitesiz ise senin sorunun ve suçun yok
Rockersahin
Active Level 10
Galaxy A
Bak ayna gibi kapak 20240511_143509_1000005834_1715427311.jpg
Galaxy A
Tertemiz olmuş ya
Rockersahin
Active Level 10
Galaxy A
E baba geçen sene nisan ayında almıştım
Galaxy A
Öyleyse bi denicem bende hem arka kapak hem pil hem ekran değişimi için
Rockersahin
Active Level 10
Galaxy A
Evet Ekranda Değişim Yaparlar Amoled Yanığın Varsa Çünkü Telefon Isınırsa Amoled Yanığı Yapar
Rockersahin
Active Level 10
Galaxy A
Arka Kapak Güzel Olmuşmu Arkadaşlar Nasıl Olmuş Nasıl Buldunuz Para Talep Ettiler Samsung Yetkililerine Şikayet Ettim Ücretsiz Yaptılar Sonra Kapağı 🙏😂🤘
image

image

image

image

0 Likes