cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy A53 cihazımda sürekli wifide kopma ve yeniden bağlanma

(Topic created on: 01-27-2024 12:01 AM)
53 Views
FurkanEnes
Active Level 3
Options
Galaxy A
Wifi sürekli kopuyor.Modemi sıfırladım müşteri hizmetlerini aradım onlar sıkıntı yok dedi, telefondan ağ ayarlarını sıfırladım sonra fabrika ayarlarına sıfırladım yine de değişen bir şey olmadı.
24 Comments
Rockersahin
Active Level 9
Galaxy A
Kanka ben samsung a54 cihazımı ilk aldığımda sürekli kopmalar oluyordu sonrasında 2 defa servise gönderdim ve bu servis 2 defa yazılım attı ilk yazılımda sorun düzelmedi 2.yazılımda düzeldi yani telefonu hepi topu 1 ay da kullanamamadim sikayet ettim tüketiciye ama malesef değismediler samsungu elimden geldigi her fırsatta tüketici haklarına şikayet ediyorum sonuç olarak hakkını ara boşver
FurkanEnes
Active Level 3
Galaxy A
Keşke sadece bu olsa sıkıntı tamam diyecem, önceki şikayetlerde de yazmıştım: Instagram'da videolar kasıyor, gönderiler ekrandan taşıyor ve hiç optimize edilmemiş. YouTube'da bu devirde 2160p açmayan telefon mu olur,sadece 1080p seçeceği var telefonda kamerası ışık azıcık kötü olsa iğrenç çekiyor önceki telefonum daha eskiydi poco x3 amoled yoktu, ama haricinde bu telefondan daha iyiydi anladığım kadarıyla s serisi harici alınmaz.
0 Likes
FurkanEnes
Active Level 3
Galaxy A
böyle taşıyor videolar1706341779351.jpg
0 Likes
ByEVOL
Active Level 1
Galaxy A
Wifi modeminiz çok eski ise olabilir
0 Likes
FurkanEnes
Active Level 3
Galaxy A
AC1200
0 Likes
FurkanEnes
Active Level 3
Galaxy A
hat değerlerim böyle Türk Telekom vc220-g3u modemim1706309281898.jpg
0 Likes
ByEVOL
Active Level 1
Galaxy A
Modem de kanal değiştirmeyi biliyorsanız deneyin, birde format atmanızı öneririm sorun devam ederse servise verin
0 Likes
FurkanEnes
Active Level 3
Galaxy A
kanal değiştirmişti müşteri hizmetleri sorun devam etti ben de sıfırladım üstüne modemi yine de devam ediyor
0 Likes
ByEVOL
Active Level 1
Galaxy A
Telefonu sıfırladın mı hard format olarak
0 Likes