cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy A52s One UI 4.0 sorunları: ve OneUI 4.1

(Topic created on: 03-25-2022 04:12 PM)
453 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Samsung Galaxy A52s One UI 4.0 güncellemesi kullanıcıları oldukça sıkıntıya sokuyor. Birçok kullanıcı, telefonlarında karşılaştıkları birden fazla sorunu bildiriyor.

One UI 4.0'a yükselttikten sonra sorunlarla karşılaşan çeşitli Samsung Galaxy A52s kullanıcıları
Samsung topluluğu üyelerine göre, takılma ve sarsıntılı animasyonlar, düşük kamera performansı, otomatik parlaklığın düzensiz davranması, aramalar sırasında yakınlık sensörüyle ilgili sorunlar, genellikle yüksek pil tüketimi vb. gibi sorunlar telefonlarının performansını düşürüyor.

Android 12'yi ( XDA aracılığıyla) yükledikten sonra performansın düştüğünü iddia eden birçok ifade var . Yine de bu konuyla ilgili resmi bir yanıt yok. Cihazlar o zamandan beri Şubat 2022 ve Mart 2022 Android güvenlik yamalarını aldı, ne yazık ki bu güncellemeler de düzeltmeleri yüklemedi.

Şu an itibariyle, topluluk moderatörlerinin hiçbiri bu sorunlara yanıt vermedi. En azından One UI 4.1'in bu ciddi sorunları çözebileceğini umuyoruz.

Samsung, Galaxy A52s One UI 4.1 (Android 12) yapısını test ediyor

Samsung , Android 12 tabanlı One UI 4.1 güncellemelerini uygun cihazlarına sunmak için hızla çalışıyor. Şimdiye kadar, pek çok Galaksi güncellemeyi aldı, ancak birçoğu almak üzere. Samsung Galaxy A52 , en son işletim sistemi güncellemesinin tadına vardığında, Galaxy A52s , onu alacak bir sonraki akıllı telefonlar arasında görünüyor.

Kısa süre önce CheckFirm, ünlü Galaxy A52s akıllı telefonlar için One UI 4.1 güncellemesini tespit etti. Gelen bilgilere göre güncelleme, One UI derleme A528BXXU1CVC5 sürümünü taşıyor .

image

3 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Aynen bende pilde sorun var ben bulmustum one 4.1
EmreS20FE
Active Level 9
Galaxy A
Evet doğrudur Android 11 de telefon bir kere bile takılmıyor du ekranı yağ gibi kayıyordü ama şimdi çok olmasında bazen takılmalar yaşıyor
EmreS20FE
Active Level 9
Galaxy A
Adaftif parlaklık sorunu oldu bir ara sıfırladım düzeldi