iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

Samsung Galaxy A52s One UI 4.0 sorunları: ve OneUI 4.1

(Konunun oluşturulma tarihi: 03-25-2022 04:12 PM)
RecepF
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A

Samsung Galaxy A52s One UI 4.0 güncellemesi kullanıcıları oldukça sıkıntıya sokuyor. Birçok kullanıcı, telefonlarında karşılaştıkları birden fazla sorunu bildiriyor.

 
One UI 4.0'a yükselttikten sonra sorunlarla karşılaşan çeşitli Samsung Galaxy A52s kullanıcıları
Samsung topluluğu üyelerine göre, takılma ve sarsıntılı animasyonlar, düşük kamera performansı, otomatik parlaklığın düzensiz davranması, aramalar sırasında yakınlık sensörüyle ilgili sorunlar, genellikle yüksek pil tüketimi vb. gibi sorunlar telefonlarının performansını düşürüyor.
 
Android 12'yi ( XDA aracılığıyla) yükledikten sonra performansın düştüğünü iddia eden birçok ifade var . Yine de bu konuyla ilgili resmi bir yanıt yok. Cihazlar o zamandan beri Şubat 2022 ve Mart 2022 Android güvenlik yamalarını aldı, ne yazık ki bu güncellemeler de düzeltmeleri yüklemedi.
 
Şu an itibariyle, topluluk moderatörlerinin hiçbiri bu sorunlara yanıt vermedi. En azından One UI 4.1'in bu ciddi sorunları çözebileceğini umuyoruz.
 
Samsung, Galaxy A52s One UI 4.1 (Android 12) yapısını test ediyor
 
Samsung , Android 12 tabanlı One UI 4.1 güncellemelerini uygun cihazlarına sunmak için hızla çalışıyor. Şimdiye kadar, pek çok Galaksi güncellemeyi aldı, ancak birçoğu almak üzere. Samsung Galaxy A52 , en son işletim sistemi güncellemesinin tadına vardığında, Galaxy A52s , onu alacak bir sonraki akıllı telefonlar arasında görünüyor.
 
Kısa süre önce CheckFirm, ünlü Galaxy A52s akıllı telefonlar için One UI 4.1 güncellemesini tespit etti. Gelen bilgilere göre güncelleme, One UI derleme A528BXXU1CVC5 sürümünü taşıyor .
 
 
image
 
 
3 Yorum
ben006
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Aynen bende pilde sorun var ben bulmustum one 4.1
EmreA52s_5G
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy A
Evet doğrudur Android 11 de telefon bir kere bile takılmıyor du ekranı yağ gibi kayıyordü ama şimdi çok olmasında bazen takılmalar yaşıyor
EmreA52s_5G
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy A
Adaftif parlaklık sorunu oldu bir ara sıfırladım düzeldi