cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy A52s 5g'de mobil interneti paylaşma sorunu

(Topic created on: 06-10-2022 01:17 PM)
180 Views
A52s5gSpor
Active Level 1
Options
Galaxy A

Samsung Galaxy A52s 5g telefonumun mobil internetini kablosuz olarak diğer cihazlarımda kullanmak istiyorum. Fakat mobil internet erişimini açıp başka bir cihazda kullanmaya başladığım her seferinde bir kaç dakika sonra kullanmaya başladığım cihaz A52s'in internetini görmemeye başlıyor. Bunun tek çözümü de tekrar A52s üzerindeki mobil internet erişimi paylaşmayı kapatıp tekrar açmak. Ama birkaç dakika sonra gene kapanıyor. Ve bu şekilde kullanmak imkansız. Kabloluda ise hiçbir sorun yok. Hem dizüstü bilgisayarda hem de başka bir telefonda aynı durumu yaşadım. Bu sorun benşm6için çok önemli. Yardımcı olabilen varsa çok sevinirim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Merhaba

Öncelikle, Mobil Erişim Noktası ayarlarından "Mobil veri sınırını belirle" seçeneğini sınırsınız olarak ayarlayın.

Ayrıca, "Şu sürede bir cihaz bağlanmazsa kapat" seçeneğini "Zaman aşımını devre dışı bırak" olarak seçin.

Sorununuz çözülmezse "Ayarlar>Genel Yönetim>Sıfırla>Ağ Ayarlarını Sıfırla" işlemini deneyebilirsiniz.

Ağ ayarlarını sıfırlama seçeneğine rağmen de sorununuz çözülmediyse Samsung Members>Destek>Geri bildirim gönder kısmındaki "Hata Raporları" seçeneğinden Hata Raporu gönderebilirsiniz. Yazılımsal olarak yetkili kişiler tarafından detaylıca incelenip size birkaç gün içinde dönüş sağlayacaklardır.

E artık bu da olmazsa :) verilerinizi yedekleyerek telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz çünkü sizin için önemli bir özellikmiş.

Teşekkürler, iyi günler dilerim Screenshot_20220610-135717_Settings.jpgScreenshot_20220610-135714_Settings.jpg

View solution in context

4 Comments
Solution
Galaxy A
Merhaba

Öncelikle, Mobil Erişim Noktası ayarlarından "Mobil veri sınırını belirle" seçeneğini sınırsınız olarak ayarlayın.

Ayrıca, "Şu sürede bir cihaz bağlanmazsa kapat" seçeneğini "Zaman aşımını devre dışı bırak" olarak seçin.

Sorununuz çözülmezse "Ayarlar>Genel Yönetim>Sıfırla>Ağ Ayarlarını Sıfırla" işlemini deneyebilirsiniz.

Ağ ayarlarını sıfırlama seçeneğine rağmen de sorununuz çözülmediyse Samsung Members>Destek>Geri bildirim gönder kısmındaki "Hata Raporları" seçeneğinden Hata Raporu gönderebilirsiniz. Yazılımsal olarak yetkili kişiler tarafından detaylıca incelenip size birkaç gün içinde dönüş sağlayacaklardır.

E artık bu da olmazsa :) verilerinizi yedekleyerek telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz çünkü sizin için önemli bir özellikmiş.

Teşekkürler, iyi günler dilerim Screenshot_20220610-135717_Settings.jpgScreenshot_20220610-135714_Settings.jpg
A52s5gSpor
Active Level 1
Galaxy A
Hocam öncelikle ayrıntılı cevabınız için çok teşekkür ederim. Ayarlarım zaten bu şekildeymiş. Yani değiştirmem gereken bir ayar yok sanırım. Bu yüzden ağ ayarlarını sıfırlama aşamasına geçmem gerekiyor anlaşılan. :(Screenshot_20220610-170724_Settings_6204_1654870044.jpgScreenshot_20220610-170732_Settings.jpg
A52s5gSpor
Active Level 1
Galaxy A
Hocam bir deşu ayarın bir etkisi var mıdır acana6?Screenshot_20220610-171235_Settings.jpg
A52s5gSpor
Active Level 1
Galaxy A
Anladım hocam. Ben şu ağ ayarlarını sıfırlayım o zaman, inşallah düzelir. İlginiz için çok sağolun.