cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy A52

(Topic created on: 09-28-2021 11:19 PM)
135 Views
OKNYLMZ01
Active Level 5
Options
Galaxy A

Selam bende şuan samsung galaxy a 71 telefon var bunu satıp samsung galaxy a52 almam ne kadar mantıklı olur bir sorayım dedim a 52 alınırmı sizce? Samsung Galaxy A71  satsam ne kadar eder yada değişim olur mu?

15 Comments
OKNYLMZ01
Active Level 5
Galaxy A
Öyle düşünüyorum sence ne kadar eder a71 daha hiç yere bile düşmedi tertemiz
0 Likes
plüton
Active Level 10
Galaxy A
her iki modelde neredeyse aynı performansı sahip tavsiyem s20 fe 780g snapdragon modeli
0 Likes
usta55
Active Level 7
Galaxy A
Bence ikisi arasında fazla **bleep** yok 71 ri satsan 3000 tl civarı anca satarsın 52 ikinci el alırsan 3500.4000 arası alırsın ikisinin özelliklerini karşılaştır değermi sen karar ver
0 Likes
OKNYLMZ01
Active Level 5
Galaxy A
3000 tl ederse gayet iyi zaten ben 3200 e aldım a 71 i
0 Likes
usta55
Active Level 7
Galaxy A
Biraz zor gitsede 3000 eder garanti fatura kutu falan varsa
0 Likes
usta55
Active Level 7
Galaxy A
Şimdi a71 incelemesi izledim senin içi bence a52 geçmeye gerek yok arada **bleep** ufak tefek işlemci bile aynı bu arada a52 den yazıyorum
0 Likes
OKNYLMZ01
Active Level 5
Galaxy A
A 71 çok hassas kasa konusunda çünkü kılıfla kullandığım halde renk atmaları oluyor batarya performansında az bir düşüş var garantisi de daha bitmedi var yani 8 ay falan
0 Likes
Dark_Side
Expert Level 5
Galaxy A
Kardeşim merhaba öncelikle. 1 ay önce A71'den A52'ye geçtim. Benim telefonu takasta 3200'e saydılar üzerine 1200 TL verip almıştım. A71'den memnundum ama garantisinin bitmesine 10 ay vardı. Ekranda senin de belirttiğin gibi çok düşük ışıklarda renk bozulması oluyordu ve açıkçası can sıkıcı birşeydi. Bu yüzden bende A52 aldım. Açıkçası telefon beklediğimden iyi çıktı. Öncelikle A71 işlemcisi ile arasında çok **bleep** olmasa da daha hızlı A71'e göre. Ekran 90 hz olduğu için çok akıcı. Bataryası li-po teknolojisine sahip ve telefon kullanılmadığında batarya li-ion'a göre sert düşmüyor. Yoğun kullanılmadığında 2 günü çıkarıyor. Onun dışındaki özellikler A71 ile neredeyse aynı. Örneğin kamerası. A52 de en ufak bir sorun ile karşılaşmadım yazılım ve donanım olarak. Benim edindiğim izlenimler bu kadar umarım sana faydası olur...
0 Likes
OKNYLMZ01
Active Level 5
Galaxy A
Tam olarak nerede takas ettin kardeşim hangi mağaza
0 Likes