cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy A52 oyunda "dııt" sesi sorunu

(Topic created on: 09-10-2022 02:01 PM)
183 Views
salehhh
Active Level 2
Options
Galaxy A

Merhaba yeni aldığım Samsung Galaxy A52 4/128 cihazımda PUBG mobile oynadığımda oyunda 1 saniye gibi kısa süreliğine "dııt" diye ses geliyor gidiyor. belirsiz aralıklarla oluyor telefonda sorun mu var diye kormağa başladım açıkcası yardım edin lütfen. 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Efiosa
Active Level 6
Galaxy A
İşlemciye fazla yük bindiğinde laptoplar dahil tüm cihazlarda ses takılması veya dıt tarzında bir ses çıkar. Pubg'de işlemciyi zorladığı için bu durum normaldir. Günlük kullanımda herhangi bir ses çıkmıyorsa cihazınızda sorun yoktur.

View solution in context

Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Sadece belirtiğiniz uygulamada bu sorun oluşuyorsa, benzer uygulamalarda aynı hatayı almıyorsanız sorun muhtemelen uygulama kaynaklıdır. Cihazda bir problem yoktur.

View solution in context

0 Likes
5 Comments
Galaxy_S10
Active Level 8
Galaxy A
A10 da ken aynı sorunu yaşıyordum cihaz zorlandıgında oluyordu o ses
0 Likes
Galaxy_S10
Active Level 8
Galaxy A
işlemciye çok yük bindiginde
0 Likes
Solution
Efiosa
Active Level 6
Galaxy A
İşlemciye fazla yük bindiğinde laptoplar dahil tüm cihazlarda ses takılması veya dıt tarzında bir ses çıkar. Pubg'de işlemciyi zorladığı için bu durum normaldir. Günlük kullanımda herhangi bir ses çıkmıyorsa cihazınızda sorun yoktur.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm

Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır
Bu durum yazılımsal hata olma ihtimali de var
0 Likes
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Sadece belirtiğiniz uygulamada bu sorun oluşuyorsa, benzer uygulamalarda aynı hatayı almıyorsanız sorun muhtemelen uygulama kaynaklıdır. Cihazda bir problem yoktur.
0 Likes