cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy A52 lamba ve ışıkların mavi renkte gözükmesi

(Topic created on: 06-19-2022 08:33 PM)
90 Views
zaferaytas
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba Son zamanlarda telefonumla fotoğraf çekerken resimde mavi ışık yada renkleri görüyorum ve gece modunu kullanarak fotoğraf çektirdiğim zamanda sokak lambaları hariç çevrede bulunan ev ve binaların odalarındaki ışıkları mavi gösteriyor, yani sarı olan ışıkları hepsini mavi olarak gösteriyor.bir kaç kez yapmama rağmen sorun düzelmedi telefonu sıfırladım kamerayı fabrika ayarlarına geri döndürdüm yine olmadı sorun kameradan mı yoksa işletim sisteminden mi? kaynaklanıyor android sürümüm 12

Screenshot_20220619-021033_Gallery.jpg

6 Comments
purpled
Active Level 5
Galaxy A
Gece modunda zaten beyaz ışıklar mavileşiyor
20fe
Active Level 8
Galaxy A
Cidden mi ben de oyle olmuyor gibi sanki. Bi denemem lazim
0 Likes
zaferaytas
Active Level 1
Galaxy A

Vallahi öyle çıkıyor hocam siz a52 kullanıyorsanız gece modunda bir örnek resim atabilirmisiniz acaba 

0 Likes
zaferaytas
Active Level 1
Galaxy A

Beyaz ışıklar neden mavi olsun pek anlayamadım? Doğrusu a52 kullanan arkadaşlar varsa konuya mesaj atıp gece modunda bir resim atarsa

0 Likes
zaferaytas
Active Level 1
Galaxy A

Yardımcı olabilecek arkadaşlar yokmu? Acaba!

0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba zaferaytas,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes