cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy A52 garip ekran görüntüsü

(Topic created on: 05-08-2023 10:26 PM)
84 Views
goldenexperience_
Active Level 2
Options
Galaxy A

arada ss aldığımda şöyle garip bir foto çıkıyor bu ikinci oluşu daha demin oldu. Hiç başına gelen var mı? virus falan değildir inşallah

image

image

image

9 Comments
AEFSANE
Expert Level 2
Galaxy A
Virüs taraması yapmanı öneririm
Galaxy A
önerebileceğin tarama uyglamasi vb var mı?
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Ayarlar ciyaz bakim icinde
Galaxy A
ordan yaptığımda sorun yok diyor umarım yoktur
AEFSANE
Expert Level 2
Galaxy A
Bende avg nin ücretli sürümü var ister onu kur ister Eset in ücretli sürümünü al
AEFSANE
Expert Level 2
Galaxy A
Kardeş ver parasını yaptır ya sonra iptal edersin
Tevfik
Active Level 6
Galaxy A
Aynı sorun bende de var virüs falan değil
Galaxy A
sevindim teşekkürler 🙏
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba goldenexperience_,

Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Tüm Ayarları Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Sorunun devamı halinde, incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​