cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy A52 animasyonlarda kasma sorunu

(Topic created on: 11-06-2022 10:35 PM)
91 Views
salehhh
Active Level 2
Options
Galaxy A

Merhaba Samsung Galaxy A52 4/128 cihazımda boşda olduğunda bile (yani cihaz zorlanmadığı zaman,arka planda uygulama çalışmadığında) bildirim panelini açırken panel aşağı doğru geldiğinde kasarak geliyor ve ya geç geliyor. aynı şey bazen uygulamaları barındırdığım klasöre tıkladığımda klasör kasarak açılıyor. sizce bunun çözümü ve sebebi nedir? ilk aldığım günden böyle :( (cihazı 2 kez sıfırladım ama kasma düzelmedi)

8 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Verilerinizi yedekleyip sıfırlamanızı öneriyorum cihazınızı.
0 Likes
salehhh
Active Level 2
Galaxy A

2 kez sıfırlama işlemi yaptım ve cihaz güncel 

0 Likes
125114465
Active Level 5
Galaxy A
Bendede panel indirirken kasma oluyor bazen çözümü yok galiba
0 Likes
salehhh
Active Level 2
Galaxy A

o kadar para ver gelsin kasma yapsın. gerçekten bazen xiaomiye yeniden dönmek istiyorum. redmi 7 kullanıyordum a52den daha hızlı idi

0 Likes
125114465
Active Level 5
Galaxy A
Samsungun eski telefonlarda iyiydi şuanki xiaomi ler eskisi gibi verimlimi acaba
0 Likes
Solution
Princee90
Active Level 8
Galaxy A

Sıfırladığın halde sorun devam ediyosa bu uygulama üzerinden hata raporu göndermeni tavsiye ederim. En azından yazılımını kontrol edip bilgi verirler hemen

0 Likes
salehhh
Active Level 2
Galaxy A

Merhaba. Samsung Galaxy A52 cihazım normal kullanım sırasında (oyunda felan olmadığımda) cihaz aniden donup kalıp 5 10 saniye sonra kendiliğinden kapanıp yeniden açılıyor. sebep ve çözümü nedir? defalarca format attım ama nafile

0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Bende de oluyor 2 3 haftada bir.
0 Likes