cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy A52 Nem Algılandı Hatası

(Topic created on: 10-27-2023 06:57 PM)
310 Views
mertcanturker
Active Level 6
Options
Galaxy A
 
image
 
Bugün hiçbir sıvı teması olmamasına rağmen bu hatayı aldım kurutma makinesi ile kuruttum uyarı kayboldu. Şarja taktım %100 oldu çıkardım gene aynı uyarıyı verdi gene aynı yöntemle hava üfledim sarj soketine usbsettings uygulaması verilerini sildim uyarı tamamen gitti şuan sorun yok ama birdaha gelebilir tam çözüm için ne yapılması gerekir aynı sorunu yaşayan oldu mu ? 
4 Comments
ogzhand
Active Level 5
Galaxy A
Keşke içeriye hava üflemek yerine elektrikli süpürge ile içerideki nemi çekmeye çalışsaydınız. Bir daha aynı hatayı verirse bir de bu dediğimi deneyin.
ScarletWitchx
Active Level 5
Galaxy A
Sıvı teması olmadıysa toz almış olabilir benim de başıma geldi soket tozlanmıştı bir nedenle, servise baktırmıştım bir şey yok dediler kendim yapmaya karar verdim baktığımda da bayağı bir toz birikintisi falan vardı geçti daha gelmedi ama bu uyarı kendi kendine gittiyse tekrar karşına gelecektir
mertcanturker
Active Level 6
Galaxy A
Kurutma makinesi tutunca gitti hala da çıkmadı ama siz nasıl hallettiniz içi tozlu ve sıvı teması asla olmadı tozu alabildiniz mi ve uyarı gitti mi ?
ScarletWitchx
Active Level 5
Galaxy A
Eğer şarj soketi nem veya sıvı madde almışsa muhtemelen gitmiştir ben çok ince bir alet ile içini temizlemiştim sokete zarar vermeden uyarı gitmişti, temizlemeden önce usb kablosu tam girmiyordu halletiğim zaman gitti 1-3 gün geçsin gelmezse ortada sorun yok demektir