cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy A52 Kayıt Esnasında KAMERAYI ÖNE Çevirme Desteği Gelirmi ?

(Topic created on: 04-08-2022 12:41 PM)
122 Views
rocksahin2020
Active Level 7
Options
Galaxy A

Samsung Galaxy A52 Telefon Kullanıyorum Ve Video Kayıt Esnasında Arka Kamerayı Ön Kameraya Geçiş Yapamıyorum Sanırsam a52s 5g Modelinde Bu Özellik Bulunuyor Ama Neden Düz a52 Modeline Bu Özellik Getirilmiyor Kayıt Esnasında Sadece Fotoğraf Çekilebiliyor Oda Pek İyi Sayılmaz 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
dinliyorum
Active Level 7
Galaxy A
Evet bizde var da bi espiriisi de yok yani cok takilma bence buna keke

View solution in context

Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba rocksahin2020,

Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. Cihazların yazılım içerikleri güncelleme yayınlandığında görüntülenmektedir. Güncelleme yayınlandığında "Ayarlar > Yazılım Güncelleştirme > Son Güncelleme Bilgileri" bölümünden, en son yazılım ile gelen yenilikleri görebileceksiniz. 

Kamera ile ilgili gelişim ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Bize iletmiş olduğunuz değerli görüş ve önerileriniz, yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

2 Comments
Solution
dinliyorum
Active Level 7
Galaxy A
Evet bizde var da bi espiriisi de yok yani cok takilma bence buna keke
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba rocksahin2020,

Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. Cihazların yazılım içerikleri güncelleme yayınlandığında görüntülenmektedir. Güncelleme yayınlandığında "Ayarlar > Yazılım Güncelleştirme > Son Güncelleme Bilgileri" bölümünden, en son yazılım ile gelen yenilikleri görebileceksiniz. 

Kamera ile ilgili gelişim ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Bize iletmiş olduğunuz değerli görüş ve önerileriniz, yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.
MOD