iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Samsung Galaxy A52 Kasma Sorunu

(Konunun oluşturulma tarihi: 11-14-2022 10:46 PM)
salehhh
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba videoda da gördüğünüz gibi oyun oynarken kasmalar ve böyle "dııt" sesi geliyor. sebebi nedir? 

Samsung Galaxy A52 4/128

2 Çözümler

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
ben006
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Normal durum interneten alakali sol alta ms 270 kusur gosteriyor telefonla alakasi yoktur yani

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
Çözüm
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy A
Cihazda yüklü ağır bir oyun varsa o oyunu silin. Not. Cihaz yazılımını güncel tutun.

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
12 Yorum
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy A
Merhaba. Samsung members
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıkladıktan sonra hata raporları seçeneğine tıkladıktan sonra sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisine cihazınız ile ilgili yaşamış olduğunuz bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazıp hata raporunu gönderdikten sonra uygulama içerisinde biraz bekleyin raporunuz tamamen gönderilecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden size bir geri dönüş sağlayıp bilgilendirme yapacaklardır. Bu durumun yazılımsal hata olma ihtimali var.
0 Övgü Puanı
salehhh
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy A

8 gün önce rapor gönderdim ama hâla yanıt vermediler

Çözüm
ben006
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Normal durum interneten alakali sol alta ms 270 kusur gosteriyor telefonla alakasi yoktur yani
0 Övgü Puanı
salehhh
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy A

oyunda öyle ses gelmesi ve cihazın offline oyunlarda bile kasması normal değil bence

0 Övgü Puanı
ben006
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Evin veya mobil internetinizi kotrol edin oyun icinde ms yuksek gosteriyor o yuksek oldukca kasma yapar
0 Övgü Puanı
sezerkartal
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
4 gb ram günümüzde yetersiz artık. Cihaza fazla yük biniyor normal. Günümüzde en az 8 gb ram şart cihazlara.
0 Övgü Puanı
Adanaliisot
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Game optimizing service adlı uygulamayı devre dışı bırakın, kasma sorunu muhtemelen düzelir :)
0 Övgü Puanı
salehhh
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba Samsung Galaxy A52 cihazımda işlem yaparken yetersiz bellek diye bir hata mesajı çıkıyor, oyunlarda donmalar oluyor ve cihaz yavaş çalışıyor. 4 GB ramdan 700 600 MB boşta kalıyor yani 4gb dan 700 mb boşta olması çok absürt format attım ama aynı, Samsung Members uygulamasında da rapor gönderdim ama yanıt gelmedi. bundan anlayan yardım ederse sevinirim

ben006
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Arka pilanda cok uygulama acikmi birakiyonuz
0 Övgü Puanı