cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy A52 Kasma Sorunu

(Topic created on: 11-14-2022 10:59 PM)
99 Views
salehhh
Active Level 2
Options
Galaxy A

Merhaba videoda da gördüğünüz gibi oyun oynarken kasmalar ve böyle "dııt" sesi geliyor. sebebi nedir? 

Samsung Galaxy A52 4/128

12 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Samsung members
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıkladıktan sonra hata raporları seçeneğine tıkladıktan sonra sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisine cihazınız ile ilgili yaşamış olduğunuz bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazıp hata raporunu gönderdikten sonra uygulama içerisinde biraz bekleyin raporunuz tamamen gönderilecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden size bir geri dönüş sağlayıp bilgilendirme yapacaklardır. Bu durumun yazılımsal hata olma ihtimali var.
0 Likes
salehhh
Active Level 2
Galaxy A

8 gün önce rapor gönderdim ama hâla yanıt vermediler

Solution
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Normal durum interneten alakali sol alta ms 270 kusur gosteriyor telefonla alakasi yoktur yani
0 Likes
salehhh
Active Level 2
Galaxy A

oyunda öyle ses gelmesi ve cihazın offline oyunlarda bile kasması normal değil bence

0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Evin veya mobil internetinizi kotrol edin oyun icinde ms yuksek gosteriyor o yuksek oldukca kasma yapar
0 Likes
galaxyxda
Active Level 6
Galaxy A
4 gb ram günümüzde yetersiz artık. Cihaza fazla yük biniyor normal. Günümüzde en az 8 gb ram şart cihazlara.
0 Likes
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy A
Game optimizing service adlı uygulamayı devre dışı bırakın, kasma sorunu muhtemelen düzelir :)
0 Likes
salehhh
Active Level 2
Galaxy A

Merhaba Samsung Galaxy A52 cihazımda işlem yaparken yetersiz bellek diye bir hata mesajı çıkıyor, oyunlarda donmalar oluyor ve cihaz yavaş çalışıyor. 4 GB ramdan 700 600 MB boşta kalıyor yani 4gb dan 700 mb boşta olması çok absürt format attım ama aynı, Samsung Members uygulamasında da rapor gönderdim ama yanıt gelmedi. bundan anlayan yardım ederse sevinirim

ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Arka pilanda cok uygulama acikmi birakiyonuz
0 Likes