cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy A52 Android 14&One UI6

(Topic created on: 01-13-2024 12:56 PM)
1468 Views
SidebySide-A52
Active Level 3
Options
Galaxy A
Herkese günaydın, Güncelmiyiz.com sitesinde A52 modeli için 13 Aralık 2023- 13 Ocak 2024 tarihleri yazıyor ve ocak ayında herhangi bir erteleme de olmadı. Güncelleme tarihi 20 Ocak'a kadar ertelenen A33, dün itibari ile güncelleme aldı lakin A52'den henüz bir haber yok. Bilgisi olan var mı, tahmini ne zamana gelir güncelleme?
27 Comments
G36KRALBASKAN
Active Level 8
Galaxy A
Zor gibi gelir güncelleme hafta sonu
Galaxy A
Tesekkurler bekliyoruz
Coldplays
Active Level 6
Galaxy A
En son Android 12 güncellemesini cumartesi günü vermişlerdi. Android 14 güncellemesini bugün verebilirler. Bunun dışında Rusya hariç diğer hiçbir ülkede yayınlanmadı. Yani 13 ocak diye yazıyorsan o tarihte yayınlayacaksın, çapsız yetkililer olduğundan bir şey de denmiyor. Ne de olsa çapsız.
Galaxy A
@Coldplays Gerçekten haklısınız, 27 kısımlarda 13 Ocak'a kadar erteleme geldi lakin a33, a23 gibi seriler bir erteleme ile de 20 Ocak gözüküyordu ki dün a33 serisi güncellemeyi aldı, lakin a52 de ne bi açıklama ne de bir güncelleme yok, sadece şu an da Rusya nin aldığını biliyorum, diğer ülkelerin members in da da soruyorlar fakat net bilgi yok.
Coldplays
Active Level 6
Galaxy A
Diğer ülkelere bakılmaksızın bugün yarın ya da en geç pazartesi günü bu güncellemeyi vermeleri lazım, aslında Kasım dan beri verilmeyen güncelleme bir an önce verilmeli!
Galaxy A
Artık pek bir umut yok Samsung kendini belli ediyor elimdeki cihaz eskiyince bir daha Samsung tercih edeceğimi düşünmüyorum.
0 Likes
Coldplays
Active Level 6
Galaxy A
Ben de aynı şekilde diyorum, şu an A52 mükemmel bir cihaz, bundan sonra da Samsung almam zaten, şu rezalete bakar mısın yaa, böyle bir şey olamaz. A52s e dahil yayınlandı hemde 2 haftadan fazla oldu. A52 ye yayınlanmadı, batsın güncellemesi samsungun.
Galaxy A
Gerçekten ilginç bir politikayla güncelleme dağıtıyorlar, şaşkınlıkla izliyoruz😅
0 Likes
Coldplays
Active Level 6
Galaxy A
Saçmalığa baksana, A33 ve A72 için 20 ocağa kadar güncelleme uzatılıyor. 1 gün sonra A33 e güncelleme geliyor. Tiyatro.