cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy A51 Güvenlik Güncellemesi

(Topic created on: 04-14-2020 06:21 PM)
400 Views
TRMEHMEET
Active Level 6
Options
Galaxy A

https://www.sammobile.com/news/galaxy-a51-firmware-update-april-2020-security-patch/amp/

Samsung A51 için Güncelleme yabancı ülkelere gelmiş galiba bizlere nezaman gelir Bilgisi olan varmı 

0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba TRMEHMEET,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. Cihazlarımız için kontroller devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 

MOD

View solution in context

0 Likes
7 Comments
Galaxy A
bütün ülkeler aldığı zaman bize gönderirler
TRMEHMEET
Active Level 6
Galaxy A
Türkiye için Çok geç geliyor ya
Galaxy A
evet maalesef samsung un önem vermediği pazarlardan biriyiz para kazanmak için yılda 30 tel çıkarıyor güncellemeye gelince yılda 2 güncelleme yayımlaamıyor maalesef
hsnn
Active Level 5
Galaxy A
Sizce bu Güncelleme ile Hata Düzeltmeleri olur mu Bi kaç Iyilestirilmesi gereken hatalar var cünkü cok sikayet oldu ne dersiniz ?
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Sadece güvenlik güncellemesi gelmiş sorun çözülseydi A515FXXU SİZE verilen ise A515FXXS yani kısacası sadce güvenlik güncellemesi sunmuş
hsnn
Active Level 5
Galaxy A
bazan ufak tefek hata düzeltmeleri ekliyolar ya o sebeble sordum aslina bakarsan bu konulardan pek anlamam
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba TRMEHMEET,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. Cihazlarımız için kontroller devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 

MOD

0 Likes