cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy A50 Pil

(Topic created on: 11-16-2020 03:19 PM)
100 Views
SilentUser
Active Level 3
Options
Galaxy A

Cihazı yaklaşık 1 yıl önce aldım. Samsung Members üzerinden yaptığım kontrolde pil ömrünün "İyi"den "Normal"e döndüğünü gördüm. Cihazım 2 yıl garantiliydi. Samsung yetkili servisine gitmem halinde batarya değişimini garanti kapsamında yapabilir miyim?

9 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Evet garanti kapsamında yapabilirsin.
0 Likes
SilentUser
Active Level 3
Galaxy A
Teşekkürler bir sorum daha olacak. Cihazda sürekli orta düzey güç tasarufunun açık olması cihaza zarar verir mi?
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Hayır zarar vermez ekstradan daha az pili kullanmış olduğu için pilin biraz daha fazla ömrü olur
0 Likes
SilentUser
Active Level 3
Galaxy A
Hani olur da **bleep** kullanımdan dolayı kullanıcı hatası olarak değerlendirip pili değiştirmezler ondan dedim..
0 Likes
A50Realkinq
Active Level 10
Galaxy A
hayir sıkıntı etmeyin pil hicbir türlü sivi temas etmediyse garantiye girmektedir.
SilentUser
Active Level 3
Galaxy A
sıvı temas edip etmediğini nasıl anlıyacağım ya da anlayacaklar
0 Likes
A50Realkinq
Active Level 10
Galaxy A
su olan kovaya veya su birikintisine düşmedigi surece herhangi bi sorun olmaz. sivi temas olsaydi telefonunuz acilmazdi dert etmeyin ben sadece bilgi verdim.
A50Realkinq
Active Level 10
Galaxy A
evet değisiyolar.
0 Likes
Solution
Princee90
Active Level 8
Galaxy A

Cihaz garanti dahilinde ve kullanım kaynaklı bi sorun yoksa servis ücretsiz işlem yapmak zorundadır. Garantisi yoksa kullanım hatası olmasa bile daima ücretli işlem yapar. Kullanım kaynaklı sorunlar kapsamlıdır bunun için servise giderek destek alabilirsin. Eğer zaten ücretli olacaksa senin onayın olmadan işlem yapamazlar.

0 Likes