cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy A50 One UI 3.1.1 Hakkında

(Topic created on: 01-29-2022 03:05 PM)
284 Views
VerdaisilGalaxyTabA8
Expert Level 2
Options
Galaxy A

Herkese merhaba 👋

Evet ilk öncelikle bu gönderiyi beğenip bana destek olursanız sevinirim Samsung gün A50ye 3.1.1 vermesi için.. 
Şimdi konumuza başlayalım... 

Dün Samsung müşteri hizmetlerine bir form göndermiştim A50 one ui 3.1.1 ne zaman gelecek diye.. Ve bugün saat 10 sularında soruma yanıt verdiler. 

Yanıt fotoğraftaki gibidir;
image

Yine istediğimiz gibi bir yanıt vermediler.. Sevgili Samsung Türkiye neden Galaxy A50'ye One Uİ 3.1.1 vermiyorsun??? 

Ve ne U takılı ne de S takılı bir güncelleme test ediliyor güncelleme kodlarından anlaşılacağı gibi.. 

image

Samsung ne zaman sesimizi duyacaksın? Daha ne şekilde sesimizi duyurabiliriz sana karşı... Moderatörler güzel bir yanıt bekliyorum Galaxy A50 3.1.1 hakkında. 

Sevgili arkadaşlar. Lütfen herkes hata raporu göndersin bu a50 3.1.1 ile ilgili. Bir birlik oluşturursak eminim gelecektir güncelleme.. 

Söyleyecek bir şey bulamıyoeum çünkü doğru düzgün bir cevap vermiyorlar ve söyleyecek bir şeyim kalmadı... 

Dinlediğiniz için teşekkürler... 

Takipte kalınız lütfen. 
9 Comments
Galaxy A
A50 kullanıcıları için bu konuyu açtıyın için çok teşekkür ederim kendi adıma😄👍👋
Galaxy A
Rica ederim ne demek😊
Elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum..
plüton
Active Level 10
Galaxy A
samsung A50 yeni arayüz 4.1 verecek galiba ondan bekletiyor 😊😊😊
Galaxy A
Hayır maalesef A50 Android 12 one uı 4.1 almayacak.
plüton
Active Level 10
Galaxy A
ironi yaptım a50 Android 12 ve yeni arayüz güncellemesi one uı 4.0 almayacağı biliyorum hep samsung bizimle dalga geçeçek degil ya birazda biz dalga geçelim 😊🙋
Galaxy A
Kesinlikle katılıyorum.
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Verda, her gün bu gönderiyi açmak ile bir şey elde edemezsin.
Alfatürk Kore ekibine durumu bildirdi.
Artık bundan fazla bir şey elde edemeyiz.
Hele Türkiye'de bu gönderileri açmak sadece zaman kaybı olur.
Türkiye ile değil yurt dışı ile muhattap olmak lazım.
Ben S9 serisi için öyle yapıyordum.

2. Olarak One UI 3.1.1 gelmeyecek.
One UI 3.1.1 özellikleri gelecek sadece.
O da fazla olmayacak...
Galaxy A
Haklısın da yani sırf kkullanıcılar bu güncellemeyi çok istiyor diye yapıyorum. Bi de zaten gelmeyecekmiş Samsung yalan söylemiş bu zamana kadar..
Neyse şu konuyu bırakalım, Kore'ye bildireceğim de alfa abi bildirme yine aynı yanıtları alırsın diyor.
Galaxy A

Herkese merhaba son dakika haberi ile karşınızdayım sayım Samsung a50 kullanıcıları. 

Kötü bir haberim var. Biliyorsunuz elvelsi gün bir hata raporu göndermiştim ve Samsung yetkilileri yanıt verdi.. 
Samsung hata raporu ekibinden gelen cevap şu şekildedir; 

image

Şöyle söyleyebilirim Samsung herhangi bir A50 için güncelleme yapmıyor ve testte felan değil. Belki de yalan söylüyorlar Ağustos sylarından beri güncelleme testte diye ama onu bilemem.. 

Samsung neden yalan söyledin öyleyse, neden gerçeği söylemiyorsun müşterilere? Lütfen artık yalan söylemeyi bırakıp gerçekleri söyleseniz keşke... Eski Samsung'u özlüyorum... 
Samsung Galaxy A50 One UI 3.1.1 güncellemesi gelmeyecek mi şimdi cihazlara??? Moderatörler bir cevap belirtirsenis sevinirim.. 

Samsung böyle yalan söylemeyi devam edersen daha çok müşteri kaybedebilirsin... 
O kadar ağustos ayından beri test ediliyor dediğiniz biz de kullanıcılara yaydık, ama şu an sonuçlar böyle maalesef... 

Arkadaşlar ileride gelişmeler felan olursa paylaşırım beni dinlediğiniz için teşekkür ederim. 

Lütfen takipte kalınız.