cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy A50 Güncelleme Sorunsalı

(Topic created on: 12-14-2021 10:36 PM)
892 Views
YiğitS10Plus
Active Level 10
Options
Galaxy A
Merhaba Sayın Samsung Members Kullanıcıları büyük ihtimalle artık A50 gönderisi karşınıza çıkınca yeter artık görmek istemiyorum diyebilirsiniz haklısınız fakat sizlerden ricam bu gönderiye olabildiğinizce destek olmanızdır.

Bu gönderimde Samsung Galaxy A50 modelinin hakkının yendiğinin kanıtlarıyla sizlere sunacağım.
Gönderim biraz uzun olabilir fakat sizlerden ricam okuyup destek olmanızdır.

Samsung Galaxy A505FD-TUR(TÜRKİYE)Güncellemeleri
image
1-)

image
2-)

image
3-)

image
4-)

image
5-)

image
6-)

-Yukarıda görmüş olduğunuz güncellemeler bugüne kadar Türkiye için gelmiş olan güncellemerdir.

-En başlarda düzeltme güncellemelerini ne kadar **bleep** ve düzenli geldiğini görüyorsunuz fakat son 5-6 aydır sadece "BOŞ" güncellemeler gelmekte ve cihazda sorunlar oluşmaktadır.

Samsung Galaxy A505N-KOO(KORE) Güncellemleri

image
1-)

image
2-)

image
3-)

image
4-)

-Yukarıda görmüş olduğunuz güncellemelerin sadece bazıları ise KORE'ye gelmiş olan ve genellikle hepsi düzeltme güncellemeleri ve yenilikler içeren güncellemeler gelmektedir.

-Görmüş olduğunuz gibi Türkiye için Samsung Galaxy A50 modeli iyice kötüye giden ve sorunlarla dolu bir cihaz haline gelmeye başlıyor.Herhangi bir şekilde yenilik güncellemesi veya hata düzeltme güncellemesi gelmemekte ve sadece aylık güncellemede olduğu için boş ve cihazı daha kötü hale getiren güncellemeler yayınlıyorlar.

-İlk kez bu kadar güncelleme farklılığı oluyor global sürümde bunun bir nedeninin olmadı gerekiyor fakat nedenini öğrenmek istiyoruz.

-Durum sadece bundan ibaret değil A50 modeli için hala daha Android 12 hakkında bir açıklama bulunmamaktadır.

image
Piunikaweb

-Yukarıda görmüş olduğunuz fotoğrafta Samsung Galaxy A50 modeli için Android 12 güncellemesinin gelmeyeceğini belirtirken,

image
Piunikaweb

-Bu görmüş olduğunuz fotoğrafta ise guncellemenin geleceğini belirtmekte bu göstermiş olduğum fotoğraflar tek bir sitede yok çoğu teknoloji sitesinde bulunmakta ve son aylarda yapılan araştırmalarda Samsung Galaxy A50 modelinin Android 12 alacağını söylemekte ancak bu kararsızlığı anlayamıyorum.

-Şuanda Android 12 güncellemesini alan orta segment telefonlarla eşdeğer niteliklere sahip ve üstün yönleri bulunan A50 için bu kadar kafa karmaşası gereksiz bir durum.

-Uzun süredir A50 modeliyle alakalı incelemelerde bulunuyorum fakat emin olmamakla beraber Andorid 12'nin geleceğini düşünüyorum.

-Umarım gönderim doğru şekilde anlaşılır ve gerekli işlemler yapılır.

-Şimdiden bu gonderime destek olan başta "Alfatürk" kardeşim olmak üzere herkese teşekkürlerimi sunarım.
ARDAEFEGRP38
Active Level 6
Galaxy A
bende de a50 var exynos 9610 islemcili

ne yazikki bize planli eskitme yapiliyor yani musterimiz icin en iyisi olsun degilde nasil daha cok satabilirim cabalari vs. sirf bu yuzden android 10 a50 ye gelince yukselttim ve daha da güncellemedim hala da guncellemiyorum
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Çok doğru sadece yaptıkları güncellemelerle cihazı daha kötü bir hale getirmek fakat bu Kore gibi bir ülkede asla olmamakta hep ama hep Türkiye deney ülkesi olduk. 😂
Galaxy A
Doğru tespitler kardeşim bunlar helal olsun böyle arastırma emegine sağlık bizleri düşündüğün için bu haksızlıga ses çıkardığın için çok teşekkür yiğit kardeşim ve alfatürk kardeşime çok çok teşekkür❤️👍👏👏👏👏😁😁😄
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Rica ederim kardeşim her zaman yanınızda olmaya devam edeceğim hakkımız olanı alana kadar devam edeceğiz.Senin ve Alfatürk'ün destekleri sayesinde umarım istediğimizi alacaz.
Galaxy A
Evet almamız gereken hiç bir güncellemeyi global vermeyip bizlere sadece güvenlik güncellemesi dayatan samsung burdan soruyorum neden ve android 12 hakkı iken hala listelerde a50 neden görmedimizi açıklasınlar bize kardeşim seni destekliyorum yigit kardesim👏👍👍❤️❤️😄😁👏👏👏👏
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
saol kardeşim ne demek önemli değil ,Yiğit ile ikimizde eski bir A50 kullanicisıydık haksızlığı hiç sevmem bu hayatta 😊
Galaxy A
Rica ederim kardeşim 👏😁😄❤️👍
Akyüz
Active Level 9
Galaxy A
Bende A50 kullanıyorum bu haksızlığa bir son vermek gerek nedir bizim bu çektiğimiz cihazlara para veriyoruz alıyoruz bedavaya vermiyorlar

Lütfen güncellemelerini veriniz samsung

Destekleriniz için teşekkür ederim Yiğit ve Alfatürk abi
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Rica ederim kardeşim dediğin gibi şuanda bir cihaz almak çok zor ve kullandığımız cihazında gayet iyi olmasını istiyoruz bu bizlerin en doğal hakkı
Her zaman olduğu gibi sizleri savunmaya devam edeceğim.
idoym
Active Level 3
Galaxy A
Helal olsun kardeşim haksızlıga hayır kardeşim a50 kullanıcı olarak seni destekliyorum android 12 hakkı olan a50 listede görmek istiyoruz kısa zaman da liste yenilensin😊😊😊