cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy A35 Gelişmiş Kameralarıyla Coşturacak!

(Topic created on: 09-28-2023 11:54 AM)
1509 Views
sepyadam
Active Level 9
Options
Galaxy A
 
Yazı: Onur Balbaşı
 
Samsung'un orta seviyedeki bir sonraki güçlü oyuncusu Galaxy A35, harika kamerasıyla dikkatleri üzerine çekecek!
 
image
 
Samsung, Mart ayında Galaxy A34’ü piyasaya sürdü ve şimdi gözler önümüzdeki yılın aynı döneminde gelecek olan Galaxy A35’e çevrildi. Samsung bu yeni akıllı telefonu hakkında henüz resmi bir açıklama yapmasa da, bir sızıntı kaynağı, cihazın kamera özellikleri hakkında bazı ilginç detaylar paylaştı. Kamera iyileştirmelerine hazır olun!
 
image
 
Samsung Galaxy A35 Kamerasıyla Selefine Taş Çıkartacak!
 
Yayınlanan son raporlara göre, Samsung Galaxy A35, 50MP ana kamera ile gelecek. Bu, Galaxy A34’ün 48MP ana kamerasına göre önemli bir yükseltme anlamına geliyor. Ayrıca, birincil kameraya ek olarak, muhtemelen ultra geniş ve makro lensler gibi ek kameralar da bulunacak. Ancak, bu ek kameraların hangi yeniliklere sahip olacağı henüz net değil.
 
Samsung Galaxy A35’in diğer özellikleri hakkında henüz elimizde herhangi bir bilgi yok. Sadece Samsung’un bu modelde yeni bir Exynos işlemci kullanabileceğine dair duyumlar alıyoruz. Ancak bu işlemcinin Galaxy A55’te yer alacağı söylenen AMD ile ortak geliştirilen GPU’ya sahip Exynos olup olmayacağı henüz net değil.
 
Önümüzdeki aylarda daha fazla ayrıntı ve özellik duymayı bekleyebiliriz. Samsung’un A serisi genellikle uygun fiyatlı akıllı telefonlar sunan bir seri olarak biliniyor ve Galaxy A35’in de bu geleneği sürdürmesi bekleniyor.
 
Bu yeni modelin piyasaya sürülmesini bekleyenler, daha fazla teknik özellik ve tasarım detayını öğrenmek için sabırsızlanıyor olacaklar. Galaxy A35’in ne zaman ve hangi fiyatla piyasaya sürüleceği hakkında resmi bir açıklama yapılmadı, ancak bu bilgilerin de yakın bir zamanda paylaşılması bekleniyor.
 
4 Comments
KızılşahiN
Active Level 5
Galaxy A
Amd farklı olarak keşke Nwidia ilede grafik tarafında anlaşsalar sonuç olarak belki daha güzel perforsmas elde edilir.
sepyadam
Active Level 9
Galaxy A
Kesinlikle katılıyorum.
Galaxy A
Aynı cihazı isim değiştirerek tekrar satıyorlar 😁
sepyadam
Active Level 9
Galaxy A
Bencede ahsjdjdndjf