cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy A33 Ses Sorunu

(Topic created on: 07-05-2022 06:09 PM)
365 Views
Members_xVFzGI5
Active Level 1
Options
Galaxy A

Yaklaşık 1 ay önce Samsung Galaxy A33 telefon satın aldım. O günden bu yana 3 defa servise gitti telefon. Cihazda kronik bir ses sorunu var karşı tarafa ses bazen hiç gitmiyor ya da karşı tarafın sesi cızırtılı bir şekilde geliyor. Servis her seferinde dalga geçer gibi hiçbir sorunu yok güncelleme yaptık diye gönderiyor. Bu sorun ne zaman çözülecek? Telefon ilk amacı olan arama görevini yerine getiremiyor ve araştırdığım kadarıyla birçok kullanıcı aynı sorunu yaşıyor bu modelle ilgili. Son çare sanırım tüketici hakları artık, aldığım günden beri kullanamadım telefonu doğru düzgün

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Members_xVFzGI5,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Tüketici hakları çözer işinizi kardeşim 👍
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Aynen öyle 👍
Galaxy A

Aynı sıkıntı bizimki de. Hiçbir sorun yok diyip gönderiyorlar tekrar. Muhtemelen yazılımsal bir sıkıntıdan kaynaklanıyor. Yeni güncelleme ile çözüleceğini söylediler ama ne zaman gelir belli değil. Bu kadar kötü bir servis ve marka görmedim. Para verdiğim cihazı kullanamıyorum. Sanki can sıkıntısından gönderiyoruz aldığımızdan beri servise cihazı. 

0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Members_xVFzGI5,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.
MOD