iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

Samsung Galaxy A31 A315F/DS Modeline Android 12 ONE UI 4.0 Ya'da 4.1 Saat Kaçta Gelecek

(Konunun oluşturulma tarihi: 05-26-2022 01:26 AM)
furkanaksuu090597
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A

Arkadaşlar Hepinize Selamlar Samsung Galaxy A31 A315F/DS Cihazıma 27 Mayıs Cuma İtibariyle Yani Yarın Android 12 ONE UI 4.0 Veyahutta 4.1 Güncellemesi Türkiye'de Saat Kaç Gibi Yayınlanacak Bu Gönderim Hakkında Görüşlerinizi Fikirlerinizi Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum Şimdiden İlginize Teşekkür Ederim Birde Son Olarak Şu Söze Değinmek İsterim Güncelmiyiz.com Resmi İnternet Sitesini Kontrol Ettiğimde Sürekli Hep Aynı Yazı Yazmakta Galaxy A31 İçin Güncelleme Durumu Hala Test Aşamasında Olarak Görünüyor Ben Gerçekten Anlayamıyorum Kafam Beynim Almıyor Artık Bu Samsung Neyi Bu Kadar Test Ediyor Bir Güncelleme Bu Kadar Niye Geç Gelir İnanın Bilmiyorum Birde Birşeye Daha Değinmek İstiyorum Samsung Kesin Test Aşamasını Bitirdiği Zaman Aygıtım İçin Android 12 ONE UI 4.0 Veya 4.1 Güncellemesini %100 Kesin 27 Mayıs Cuma Günü Yarın Türkiye'ye Güncellemeyi Gönderecek mi Yayınlayacak mı Türkiye'deki Galaxy A31 Kullanıcıları Güncellemeye Ne Zaman Kavuşacak Saat Kaç Gibi Yayınlanacak Tahmini Süre Olarak Güncellemeyi Hangi Süre Zarfında İndirip Kurup Yükleyebileceğiz Bende Buna Dahilim Bir Samsung Türkiye Müşterisi Olarak Bu Sorduğum Sorularımın Cevaplarını En Kısa Sürede Zamanda Görüş ve Önerileri

9 Yorum
vedat3
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A

4.1

furkanaksuu090597
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A
@vedat3 beyfendi teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için
ben006
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Andorid 4.1 ile gelecek ama Takvimde belirtilen tarihler kesin değildir. Samsung güncellemeleri öne çekmek, iptal etmek gibi değişiklikleri ve düzenlemeleri yapma hakkını saklı tutar.
furkanaksuu090597
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A
Teşekkürler bilgilendirmeniz için sağolun doğrudur haklısınız doğru söylüyorsunuz evet belkide bugün gün içinde ilerleyen saatlerde erkenden güncelleme samsung tarafından yayınlanmış olacak bunu kimse bilemez tamamen samsung'a bağlı
SamsungGaLaxyM315F
Active Level 10
Seçenekler
Galaxy A
Bunu kimse bilemez forumda hangi saatte gelecegini.
furkanaksuu090597
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A
Evet anlıyorum haklısınız bilgilendirmeniz için teşekkür ederim
Luna_
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
27 mayısta geleceğinin bi garantisi olsaydı önce saatine bakarız ondan sonra ama hiçbir zaman o guncelmiyiz de yazan tarihte güncelleme gelmiyor maalesef.
furkanaksuu090597
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A
Evet aynen öyle işte o konuda gerçekten çok haklısın sana bu yorumunda tamamen katılıyorum seni her daim anlıyorum 5xOMERx4
venzoxae
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
Haklı bir açıklama yapmışsın ustam